BioActive KiSel-10 60 tabletek + 60 kapsułek - NIELOT

cena
144,44 zł
Producent Pharma Nord
Pojemność 120 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 kapsułka zawiera Koenzym Q10 (ubiqinon) 100 mg
1 tabletka zawiera Selen 100 μg

Wskazania

BioActive KiSel-10 łączy opatentowane, organiczne drożdże selenowe - SelenoPrecise®, z koenzymem Q10 w specjalnej formule zapewniającej najwyższy poziom biodostępności. Selen jest ważny dla wszystkich grup ludności, a osoby starsze mogą mieć zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik odżywczy, ponieważ selen przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i jednocześnie chroni komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym. Koenzym Q10 jest substancją witamino-podobną, którą przyjmujemy spożywając niektóre pokarmy. Organizm człowieka produkuje tę substancję. Szczytowy poziom koenzymu Q10 w organizmie przypada na wiek 20-25 lat, z upływem lat jego produkcja spada.
Koenzym Q10 występuje we wszystkich naszych komórkach wewnątrz mitochondriów, gdzie  wytwarzana jest energia.

Działanie

Kisiel-10 jest to oficjalna nazwa badania, które zostało przeprowadzone w Szwecji, analizujące wyniki suplementacji selenem i koenzymem Q10. Kisiel-10 to skrót od Kisa + Selen + Q10. Naukowcy odkryli, że połączenie selenu i koenzymu Q10 jest szczególnie korzystne dla osób starszych, a badanie przeprowadzono na mieszkańcach małego miasteczka o nazwie Kisa. Obie substancje czynne stosowane w tym projekcie badawczym (który został opublikowany w „International Journal of Cardiology”) zostały połączone w produkcie Bio-Active KiSel-10.

Dawkowanie

1-2 kapsułki dziennie oraz 1-2 tabletki dziennie, podczas jedzenia popijając wodą.
W przypadku pytań lub watpliwości, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego tryby życia.

Opinie o BioActive KiSel-10 60 tabletek + 60 kapsułek - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.