Bio-Błonnik 60 tabletek

cena
20,28 zł
Producent Pharma Nord
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Błonnik, celuloza, hemiceluloza, lignina, pektyna

Wskazania

Błonnik jest konieczny do prawidłowego trawienia, pomaga usuwać z organizmu toksyny, poprawić przemianę materii, stymuluje perystaltykę jelit. Jest także istotny przy odchudzaniu – pęcznieje w żołądku, wywołując uczucie sytości.

Działanie

Bio-Błonnik jest kompozycją 4 rodzajów błonnika, opracowaną zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, opisującymi wpływ tej substancji na nasze zdrowie. Preparat uzupełnia niską zawartość błonnika w pożywieniu. Bio-Błonnik to skoncentrowana tabletka zawierająca 80% błonnika w najlepiej przyswajalnej postaci. Błonnik pełni istotną rolę w procesie trawienia – pęcznieje w żołądku, co powoduje uczucie sytości. Reguluje perystaltykę jelit i pracę układu pokarmowego. Pełni istotną rolę w procesie odchudzania. Preparat Bio-Błonnik zawiera cztery rodzaje błonnika (celulozę, hemicelulozę, ligninę i pektyny) we właściwych proporcjach. W celu uzupełnienia diety ubogiej w błonnik. Preparat można łączyć z przyjmowaniem Bio-Chromu.

Dawkowanie

Przyjmować 4-12 tabletek dziennie na 30 minut przed posiłkiem, obficie popijając wodą.

Opinie o Bio-Błonnik 60 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bio-Błonnik 60 tabletek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.