Biała Perła Plus Jutro Impreza żel wybielający zęby z aplikatorem 8 ml

cena
34,29 zł
Producent Vitaprodukt
Pojemność 8 ml
Postać Żel
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Żel AKTYWUJ: Aqua, Sodium Chlorite, Xanthan Gum, Methylparaben

Żel WYBIELAJ: Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide Citric Acid, Carbamide Peroxide, Glucose Oxidase, Mathylparaben, Peppermint Oil

Działanie

Biała Perła Jutro Impreza pozwala na łatwe wybielanie zębów, cechuje się bardzo krótkim krótkim czasem aplikacji żeli na zęby (1 do 3 minut), krótkim czasem całej kuracji (2 do 4 dni), a co najważniejsze skutecznością! Zęby są będą bielsze o 2 do 3 odcieni!

Dawkowanie

W ciągu pierwszych dni zaleca się stosowanie wybielania 2-3 razy dziennie co pozwoli na osiągnięcie widocznego efektu w ciągu 2-4 dni. W kolejnych dniach należy kontynuować kurację stosując nakładanie żeli na zęby 1-2 razy dziennie, co pozwoli na poprawienie i utrzymanie uzyskanej bieli zębów. Nie należy przekraczać 14 dni stosowania, czyli maksymalnej zalecanej długości kuracji.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki żeli. Żel nie powinien być stosowany przy przy parodontozie, a także przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł. Niewskazany dla osób prowadzących korektę zgryzu przy pomocy różnych rodzajów aparatów ortodontycznych.

Dodatkowe

Zestaw zawiera:

1.Dwużelowy pędzelek, który zawiera 2 żele: aktywujący i wybielający. Proces dwufazowego wybielania następuje dzięki nałożeniu obu żeli na zęby. Działanie utleniające usuwa nalot z zębów i zanieczyszczenia zawarte w szkliwie.
2. Otwieracz, który ułatwia dobrą ekspozycję zębów do nakładania żelu. Po nałożeniu otwieracza należy pokryć zęby żelem aktywującym. Jako drugi nakładamy żel wybielający, po 1-3 minutach zdejmujemy otwieracz. Przez około 30 minut trwa aktywne działanie żeli. W tym czasie nie należy jeść, pić i palić. Następnie umyć zęby pastą np. z serii Biała Perła.

Opinie o Biała Perła Plus Jutro Impreza żel wybielający zęby z aplikatorem 8 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.