Biała Perła Plus Jutro Impreza żel wybielający zęby z aplikatorem 8 ml

Producent Vitaprodukt
Pojemność 8 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Żel AKTYWUJ: Aqua, Sodium Chlorite, Xanthan Gum, Methylparaben

Żel WYBIELAJ: Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide Citric Acid, Carbamide Peroxide, Glucose Oxidase, Mathylparaben, Peppermint Oil

Działanie

Biała Perła Jutro Impreza pozwala na łatwe wybielanie zębów, cechuje się bardzo krótkim krótkim czasem aplikacji żeli na zęby (1 do 3 minut), krótkim czasem całej kuracji (2 do 4 dni), a co najważniejsze skutecznością! Zęby są będą bielsze o 2 do 3 odcieni!

Dawkowanie

W ciągu pierwszych dni zaleca się stosowanie wybielania 2-3 razy dziennie co pozwoli na osiągnięcie widocznego efektu w ciągu 2-4 dni. W kolejnych dniach należy kontynuować kurację stosując nakładanie żeli na zęby 1-2 razy dziennie, co pozwoli na poprawienie i utrzymanie uzyskanej bieli zębów. Nie należy przekraczać 14 dni stosowania, czyli maksymalnej zalecanej długości kuracji.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki żeli. Żel nie powinien być stosowany przy przy parodontozie, a także przy krwawieniach i stanach zapalnych dziąseł. Niewskazany dla osób prowadzących korektę zgryzu przy pomocy różnych rodzajów aparatów ortodontycznych.

Dodatkowe

Zestaw zawiera:

1.Dwużelowy pędzelek, który zawiera 2 żele: aktywujący i wybielający. Proces dwufazowego wybielania następuje dzięki nałożeniu obu żeli na zęby. Działanie utleniające usuwa nalot z zębów i zanieczyszczenia zawarte w szkliwie.
2. Otwieracz, który ułatwia dobrą ekspozycję zębów do nakładania żelu. Po nałożeniu otwieracza należy pokryć zęby żelem aktywującym. Jako drugi nakładamy żel wybielający, po 1-3 minutach zdejmujemy otwieracz. Przez około 30 minut trwa aktywne działanie żeli. W tym czasie nie należy jeść, pić i palić. Następnie umyć zęby pastą np. z serii Biała Perła.

Biała Perła Plus Jutro Impreza żel wybielający zęby z aplikatorem 8 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Biała Perła Plus Jutro Impreza żel wybielający zęby z aplikatorem 8 ml kupili także:

Seboradin Forte kuracja przeciw wypadaniu włosów 14 ampułek

Seboradin Forte w ampułkach dzięki skutecznej formule składników pielęgnuje włosy przewlekle wypadające. Witaminy z grupy B zapobiegają wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Witamina H zwiększa zakotwiczenie włosów w cebulce.Ekstrakty z papryki drzewa cytrusowego odpowiadają za poprawę mikrokrążenia w skórze głowy wzmacniając tym samym cebulki i przyspieszając odrost włosów. Ekstrakt z chmielu hamuje enzym odpowiedzialny za łysienie androgenowe. Ekstrakt z żeń-szenia stymuluje odrost włosów, dotlenia skórę głowy i włosy, odżywia cebulki włosa.  Wyciąg z drzewa oliwnego działa przeciwstarzeniowo na mieszki włosowe przedłużając ich zdolność produkcji nowych włosów.

Pharmaceris H Stimupurin szampon stymulujący wzrost włosów 250 ml

Skuteczność szamponu H-Stimupurin została potwierdzona w badaniach na wrażliwej skórze głowy. Wyniki badań potwierdzają zwiększenie gęstości, grubości włosów i ich ogólne wzmocnienie, a także wzrost nowych włosów, z jednoczesnym zahamowaniem ich wypadania.

H-Stimupurin zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu (diety) oraz po ciąży. Bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy.

Etiaxil Strong antyperspirant roll-on 15 ml

Etiaxil to Zaawansowany Regulator Pocenia, czyli antyperspirant, który blokuje wydzielanie potu, powstawanie mokrych plam i przykrego zapachu. Swą skuteczność Etiaxil zawdzięcza chlorkowi glinu w alkoholowej bazie, który reaguje z wodą w kanale potu, tworząc warstwę żelu zapobiegającą przed dotarciem potu na powierzchnię skóry, wywołując minimalne podrażnienie skóry. Korek tegoż żelu zostaje rozpuszczony w ciągu kilku dni podczas naturalnego złuszczania martwych komórek skóry.

W zależności od aktywności gruczołów potowych, ochrona przed poceniem może utrzymać się od 3 do 5 dni. Długotrwałe działanie antyperspirantu czyni Etiaxil jednym z najskuteczniejszych antyperspirantów przeciw nadmiernej potliwości i przykremu zapachowi.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.