Betadrin WZF krople do nosa 10 ml

cena
7,31 zł
Producent Polfa Warszawa
Pojemność 10ml
Postać leku Krople
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 ml zawiera jako substancje czynne: 1 mg difenhydraminy chlorowodorku i 0,33 mg nafazoliny azotanu oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek roztwór, disodu edetynian, kwas borowy, sodu wodorotlenek 10% (do ustalenia pH), woda oczyszczona.

Wskazania

Betadrin WZF jest lekiem złożonym zawierającym w swoim składzie substancję przeciwhistaminową - difenhydraminę i alfa-adrenomimetyk - nafazolinę. W wyniku działania tych dwóch substancji, lek usuwa objawy nieżytu błony śluzowej nosa, takie jak: katar, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie, obrzęk z upośledzeniem drożności zatok, przede wszystkim jeśli ich przyczyną jest uczulenie. Lek Betadrin WZF stosuje się w ostrych stanach zapalnych błony śluzowej nosa, w zaostrzeniu przewlekłego nieżytu nosa w przebiegu sezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa lub przeziębienia. Lek działa objawowo i przeznaczony jest do leczenia doraźnego.

Działanie

Lek przeznaczony do stosowania wyłącznie do nosa. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: 1-3 krople do każdego otworu nosowego, nie częściej niż co 4-6 godzin. Bez zalecenia lekarza, leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku Betadrin WZF, jeśli stwierdzono: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników; jaskrę z wąskim kątem; nadwrażliwość na środki adrenomimetyczne.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Betadrin WZF krople do nosa 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Betadrin WZF krople do nosa 10 ml kupili także:

Revalid z DOSTAWĄ GRATIS na wzrost włosów i paznokci 90 kapsułek

Revalid zawiera aminokwasy, witaminy i mikroelementy, których odpowiednia zawartość w organizmie warunkuje zdrowy wygląd włosów oraz paznokci. Lek ten stosowany jest jako preparat pomocniczy w leczeniu niedoborów witamin i aminokwasów siarkowych, których niedobór powoduje występowanie schorzeń włosów i paznokci.

Kapsułki Revalid to unikalne zestawienie składników takich jak żelazo, miedź, cynk w formie chelatów, które zapewniają wysoką wchłanialność oraz efektywność działania leku. Ogromne znaczenie w skutecznym działaniu Revalidu mają duże dawki aminokwasów siarkowych, DL-metioniny i L-cystyny w jednej kapsułce.

Linia Revalid to doskonałe rozwiązanie na rozdwojone końcówki włosów, utratę ich blasku czy łamliwe paznokcie.

Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy z selenem do włosów suchych 200 ml

VICHY DERCOS SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY DO WŁOSÓW SUCHYCH 

Produkt na bazie selenu DS i Cohesylemu, które mają właściwości zwalczania uporczywego, nawracającego łupieżu już od pierwszego zastosowania. 

Kuracja trwa 6 tygodni, w czasie których kilka ważnych składników pracuje nad tym, aby łupież całkowicie zniknął z powierzchni skóry głowy. 

Dwusiarczek Selenu (uznany składnik aktywny) ma działanie przeciwgrzybicze; 

pochodna tokoferolu ma właściwości łagodzące dyskomfort skóry. 

Kwas salicylowy działa keratolitycznie, ułatwiając usuwanie martwych komórek naskórka. 

Ceramid R działa dla utrzymania funkcji ochronnej skóry głowy. 

Szampon eliminuje widoczny na skórze głowy łupież i zapobiega jego nawrotom (nawet do 6 tygodni po zakończeniu kuracji). Łagodzi podrażnienia skóry, nie powoduje swędzenia, nie obciąża włosów. 

Produkt hypoalergiczny, testowany dermatologicznie. 

Vichy Dercos Neogenic szampon przywracający gęstość ze Stemoxydine do włosów przerzedzonych 200 ml

VICHY DERCOS NEOGENIC - szampon przywracający włosom gęstość 

Innowacyjny szampon stworzony przez Laboratorium Vichy aby przeciwdziałać wypadaniu włosów i stymulować wzrost nowych nadając im zdrowy wygląd. Dzięki oddziaływaniu na 5 podstawowych aspektów dba o większą gęstość, objętość, siłę, strukturę i przytwierdzenie włosów. 

Składnikiem sprzyjającym prawidłowemu funkcjonowaniu komórek macierzystych będących źródłem nowych włosów jest Stemoxydine. Cząsteczka ta działa biomimetycznie i symuluje efekt, jaki tworzy środowisko hipoksji. Dzięki temu mieszki włosów wychodzą z fazy uśpienia, co stymuluje wzrost nowych włosów. 

Efektem dodatkowym po użyciu szamponu są włosy jedwabiście miękkie i gładkie, błyszczące, łatwe do układania. Efekt gęstości i zwiększonej objętości utrzymuje się przez długi czas. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.