Benospokój 20 tabletki

Nowa cena
cena
14,85 zł
Producent Walmark
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Każda tabletka zawiera: Melisa lekarska (Melissa officinalis) – 1500, 00 mg (odpowiada 75,00 mg ekstraktu 20:1),L-teanina – 100,00 mg.

Wskazania

Benospokój to nowy suplement diety wpływający na złagodzenie stanu napięcia psychicznego, stresu i rozdrażnienia w ciągu dnia, a także pomagający zachować dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Działanie

L-teanina - aminokwas naturalnego pochodzenia, występuje głównie w zielonej herbacie. Pobudza emisję fal alfa w mózgu, wywołując stan głębokiego relaksu przy jednoczesnym zachowaniu czujności umysłowej. Przyczynia się do uwolnienia od stresu i umożliwia odprężenie, nie powodując otępienia. Melisa lekarska (Melissa officinalis)- roślina mająca cenne zastosowanie w ziołolecznictwie. Wspomaga optymalne uczucie zrelaksowania oraz uspokojenia, a także zmniejsza napięcie psychiczne i podnosi na duchu. Dodatkowo, przeciwdziała dolegliwościom fizycznym związanym z nerwowością – problemy ze skupieniem uwagi, uczucie ściśniętego żołądka. Składniki zawarte w preparacie Benospokój: Zmniejszają napięcie psychiczne, Sprzyjają uspokojeniu i odprężeniu, Przyczyniają się do uwolnienia od stresu, Korzystnie wpływają na dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne, Pomagają zredukować uczucie przemęczenia, rozdrażnienia i irytacji, Wspomagają uczucie zrelaksowania oraz uspokojenia, Nie uzależniają, Nie powodują otępienia umysłowego (po zastosowaniu preparatu można prowadzić samochód).

Dawkowanie

1 tabletka dziennie.

Benospokój 20 tabletki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Benospokój 20 tabletki kupili także:

Polocard 75mg 120 tabletek

Polocard jest lekiem przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, hamującym zlepianie (agregację) płytek krwi, dzięki czemu przeciwdziała zakrzepom.

Polecany w przypadkach chorób układu krążenia, z ryzykiem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych (tj. zawał, choroba niedokrwienna serca niestabilna i stabilna) oraz innych chorób charakteryzujących się zakrzepami w naczyniach. 

Lek w postaci dojelitowej tabletki, która nie rozpada się w żołądku, przez co zmniejsza ryzyko bezpośredniego kontaktu kwasu acetylosalicylowego z błona śluzową żołądka. Kwas acetylosalicylowy wchłania się z przewodu pokarmowego i wydalany jest z moczem w ciągu 24-72 h.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.