Bebilon ProFutura 1 mleko od 1 m-ca 800g

cena
46,97 zł
Ilość:
Producent Nutricia Polska
Pojemność 800 g
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Odmineralizowana serwatka z mleka w proszku,laktoza z mleka,odtłuszczone mleko w proszku,bezwodny tłuszcz mleczny,oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z organizmów jednokomórkowych),galaktooligosacharydy z mleka 8,68%,koncentrat białka serwatkowego (z mleka),tłuszcze i oleje zwierzęce (lipidy jaja kurzego, olej rybi),fruktooligosacharydy 0,61%,węglan wapnia,chlorek potasu,chlorek magnezu,cytrynian sodu,L-askorbinian sodu,kwas L-askorbinowy,tauryna,lecytyna sojowa (emulgator),siarczan żelazawy,octan DL-alfa-tokoferolu,siarczan cynku,sól sodowa 5- monofosforanu urydyny,5-monofosforan cytydyny ,5-monofosforan adenozyny,sól sodowa 5-monofosforanu inozyny,nikotynamid,inozytol,sól sodowa 5-monofosforanu guanozyny,kwas foliowy,D-pantotenian wapnia,siarczan miedzi,D-biotyna,L-tryptofan,DL-alfa-tokoferol,palmitynian retinylu,cyjanokobalamina,chlorowodorek tiaminy,cholekalcyferol,chlorowodorek pirydoksyny,siarczan manganu,jodek potasu,selenin sodu,fitomenadion,Zawiera mieszaninę prebiotyków (galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy: 0,8 g / 100 ml). Wartości odżywcze 100 g zawiera:Wartość energetyczna 275.0 kcal/66.0 kJ; Białko 1.3; Węglowodany 7.3; Cukry 7.2; Tłuszcz 3.4; Kwasy tłuszczowe nasycone 1.6; Błonnik 0.6; Sód.

Wskazania

Bebilon Profutura 1 to pełnowartościowe, bezglutenowe mleko początkowe w proszku, przeznaczone dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią lub są karmione piersią i dokarmiane mlekiem modyfikowanym. Może być stosowane w przypadku odstawiania niemowlęcia od piersi. Powyżej 6. miesiąca życia, po konsultacji z lekarzem pediatrą, można wprowadzić mleko następne Bebilon Profutura 2 dostosowane do potrzeb starszych niemowląt.

Działanie

Bebilon Profutura 1 zawiera odpowiednią mieszankę składników: - DHA w ilości 0,35% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3 - opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów (GOS/FOS), w ilości 0,6 g/100 ml. Ponadto Bebilon Profutura 1 zawiera nukleotydy.

Dawkowanie

Sposób przygotowania mleka: Bez gotowania 

1. Umyj ręce i wyparz naczynia potrzebne do przygotowania mleka. Wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut.

2. Gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut; pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C). Sprawdź tabelę żywienia. 

3. Wlej dokładną ilość uprzednio przegotowanej ciepłej wody do wygotowanej butelki. 

4. Używaj wyłącznie załączonej miareczki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek mleka Bebilon Profutura 1.

5. Dodaj odmierzoną ilość proszku do butelki. 

6. Zamknij butelkę i potrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż na butelkę wygotowany smoczek. 

7. Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Umyj butelkę i smoczek zaraz po użyciu.

Ważne informacje Bebilon Profutura 1 mleko początkowe powinno być wykorzystywane w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu.

Bebilon ProFutura 1 mleko od 1 m-ca 800g

godny polecenia,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Bebilon ProFutura 1 mleko od 1 m-ca 800g kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.