zdjecie zdjecie

Bebilon Pepti 1 DHA proszek 450 g

Producent Nutricia Polska
Pojemność 450 g
Postać Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Bebilon Pepti 1 zawiera prebiotyki (galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy w ilości 0,8 g/100 ml) – węglowodany o charakterze błonnika zbliżone składem do oligosacharydów zawartych w mleku kobiecym, które sprzyjają utrzymaniu właściwej mikroflory jelitowej, typowej dla okresu karmienia piersią. Bebilon pepti 1 zawiera długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA).
Wskazania

Przeznaczony dla niemowląt od urodzenia do ukończenia 6. miesiąca życia. W skład Bebilonu pepti 1 DHA wchodzą białka poddane hydrolizie znacznego stopnia do krótkołańcuchowych peptydów i wolnych aminokwasów. Decyzję dotyczącą rozpoczęcia wprowadzania pokarmów uzupełniających należy podjąć po konsultacji z lekarzem. Bebilon pepti 1 DHA zawiera opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów (GOS/FOS) w proporcji 9:1, w ilości 0,8 g/100 ml oraz nukleotydy i DHA w ilości 0,32% kwasów tłuszczowych.

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku alergii pokarmowej.

 

Bebilon pepti 1 DHA przeznaczony do postępowania dietetycznego w:

- alergii na białko pokarmowe, w tym białko mleka krowiego i białko soi

- niedoborach disacharydaz (częściowa nietolerancja laktozy i sacharozy)

- przewlekłej biegunce oraz kolce

- chorobie trzewnej

- postępowaniu diagnostycznym w wykrywaniu alergii na białka pokarmowe

- postępowaniu dietetycznym w celu obniżenia ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego.

Opinie o Bebilon Pepti 1 DHA proszek 450 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.