Balneum Baby Basic olejek do kąpieli pielęgnacyjny 200 ml

cena
33,54 zł
Producent Balneum
Pojemność 200ml
Postać leku Olejek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

do codziennej pielęgnacji wrażliwej i suchej skóry niemowląt i dzieci; do stosowania w każdym wieku.

Działanie

Kąpiel dziecka to codzienny rytuał, który pozytywnie wpływa na rozwój zmysłów dziecka, relaksuje je i odpręża. Dzięki Pielęgnacyjnemu Olejkowi do Kąpieli Balneum Baby Basic to również czas właściwej pielęgnacji skóry.
Kosmetyk zawiera naturalny, oczyszczony olej sojowy, źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Te naturalne substancje wnikają w skórę i utrzymują prawidłową strukturę płaszcza wodno-lipidowego skóry. Właściwie ukształtowana bariera lipidowa zapobiega nadmiernej utracie wody i korzystnie wpływa na odporność skóry. Regularne stosowanie olejku sprzyja prawidłowemu, naturalnemu rozwojowi delikatnej skóry dziecka. Olejek doskonale rozpuszcza się w wodzie, tworząc aksamitną mleczną kąpiel która dostarcza dziecięcej skórze naturalnych lipidów. Nie wymaga stosowania dodatkowych środków myjących.

Balneum Baby Basic olejek do kąpieli pielęgnacyjny 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Balneum Baby Basic olejek do kąpieli pielęgnacyjny 200 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.