BABYCAP SPRAY Woda morska do nosa 1m+ 30ml

cena
10,94 zł
Ilość:
Producent CapeyPharma
Pojemność 30 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Babycap w 100% naturalny, izotoniczny roztwór, woda morska, woda oczyszczona, bez konserwantów.
 

Wskazania

BABYCAP Woda morska do noska spray to produkt, który skutecznie oczyszcza i udrażnia nos u dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia. Zapobiega rozwojowi zapalenia błony śluzowej tylnej ściany gardła.
Zaleca się wykorzystywanie sprayu w ramach codziennej pielęgnacji i higieny nosa u dzieci i niemowląt od 1 m. ż. Wskazany szczególnie do oczyszczania i udrażniania nosa podczas infekcji górnych drób oddechowych.
 

Działanie

Produkt ma postać izotonicznego roztworu wody morskiej wzbogaconej o mikroelementy. Spray przeznaczony jest do stosowania w ramach codziennej higieny nosa u dzieci i niemowląt już od 1 miesiąca życia. Przyczynia się do skutecznego udrożnienia i oczyszczenia nosa. Ułatwia dzięki temu oddychanie i chroni przed rozwojem stanu zapalnego śluzówki tylnej ściany gardła. Spray wyposażony jest w wygodny aplikator, który ułatwia dozowanie roztworu, nie powodując dyskomfortu u małych dzieci. Produkt z wodą morską nie jest sprężony gazem. Nie zawiera konserwantów.
 

Dawkowanie

Stosować donosowo. Aplikacja może odbywać się w każdej pozycji (dzięki wygodnemu aplikatorowi). Zaleca się stosowanie 1-5 rozpyleń do każdego otworu nosowego, w zależności od potrzeb. Stosować u małych dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia.

Opinie o BABYCAP SPRAY Woda morska do nosa 1m+ 30ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili BABYCAP SPRAY Woda morska do nosa 1m+ 30ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.