product-image
Axaren Men 4 mg 60 kapsułek
130.25 zł

Niedostępny

Axaren Men 4 mg 60 kapsułek

Axaren Men 4 mg 60 kapsułek

Brak ocen

Producent
Sepharma Sp. z o.o.

ul. Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa

Pojemność
60szt.
Postać


Niedostępny

130.25 zł

Opis

AXAREN MEN to kompleksowe połączenie astaksantyny z witaminą C, kwasem foliowym i cynkiem, które uzupełniają codzienną dietę mężczyzny w naturalne składniki wspomagające siły witalne i korzystnie wpływające na jakość nasienia. Astaksantyna zawarta w Axaren Men jest produkowana z alg Haematoccous pluvialis i jest obecnie uważana za najsilniejszy antyoksydant występujący w naturze. Astaksantyna pigment nadający kolor łososiom, chroni oczy, korzystnie wpływa na skórę, stawy i centralny układ nerwowy, ponadto wspomaga odporność i działa przeciwzapalnie.

Skład

Astaksantyna, 4 mg; Witamina C, 40 mg; Kwas foliowy, 0,2 mg; Cynk, 10 mg

Działanie

100% naturalny suplement diety - AXAREN MEN to połączenie naturalnych składników takich jak astaksantyna, cynk, witamina C oraz kwas foliowy. Składniki te uzupełniają codzienną dietę mężczyzny wspomagając siły witalne i korzystnie wpływając na jakość nasienia.

Bezpieczeństwo stosowania - Wszystkie składniki zawarte w AXAREN MEN są bezpieczne dla zdrowia. Możesz stosować bez obaw zgodnie z zaleceniami zawartymi na ulotce.

90 dni gwarancji satysfakcji - Dajemy Ci 90-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli AXAREN MEN nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić produkt, a my zwrócimy Tobie pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

100% dyskrecji - Zapewniamy 100% dyskrecji. AXAREN MEN wyślemy do Ciebie w szarym kartonowym opakowaniu pozbawionym wszelkich logotypów i oznaczeń.

Dodatkowe

Przyczyny męskiej niepłodności

 Wysoka temperatura, noszenie telefonów komórkowych w kieszeniach spodni, podgrzewanie foteli w samochodzie, trzymanie laptopa na kolanach, częste korzystanie z sauny, noszenie ciasnej bielizny

 Styl życia, nadmierne spożywanie kawy, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, zażywanie narkotyków, zły sen, brak odpoczynku, stresująca praca, siedzący tryb pracy, otyłość, nadwaga, brak ruchu, zła dieta, 

 Wiek wraz z wiekiem pogarsza się jakość nasienia

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem