zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 4

Producent Avent Philips
Adres


Pojemność 1szt
Postać Laktator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Skład

Zawartość zestawu:

 • Część główna laktatora 1 sztuka
 • Podstawa z rurką 1 sztuka
 • Nakładka w standardowym rozmiarze (19,5 mm) 1 sztuka (nakładkę w większym rozmiarze można nabyć osobno)
 • Butelka Natural 125 ml 1 sztuka
 • Osłona podróżna 1 sztuka
 • Pokrywka zamykająca do przechowywania pokarmu 1 sztuka
 • Jednorazowe wkładki laktacyjne 4 sztuki
 • Opakowania z próbkami wkładek laktacyjnych 1 opakowanie (2 szt.)
Działanie
 • Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że pokarm trafia bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby cały pokarm znalazł się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu sprawiają, że pokarm łatwiej wypływa.
 • Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania — zgodnie ze swoimi preferencjami.
 • Nasza nakładka masująca ma miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Unikalna nakładka masująca została zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu.
 • Pokarm nie rozlewa się w rurkach.
 • Niewielka liczba części i intuicyjna konstrukcja. Odciągnij pokarm dla dziecka w dowolnym momencie.
 • Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.
 • Zaprojektowany z myślą o dyskretnym odciąganiu.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Działanie

Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że pokarm trafia bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby cały pokarm znalazł się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu sprawiają, że pokarm łatwiej wypływa.Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania — zgodnie ze swoimi preferencjami.Nasza nakładka masująca ma miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Unikalna nakładka masująca została zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu.Pokarm nie rozlewa się w rurkach.Niewielka liczba części i intuicyjna konstrukcja. Odciągnij pokarm dla dziecka w dowolnym momencie.Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.Zaprojektowany z myślą o dyskretnym odciąganiu.

Aneta
Laktator sprawdzony, polecam każdej przyszłej mamie!

Adrianna
Koleżanki kupiły mi go w prezencie na babyshower. Jestem zachwycona. Spisuje się dobrze i w moim przypadku to niezwykle potrzebny sprzęt. Jeżeli macie podobnie to ten polecam.

Agata
Laktator Avent'u poleciła mi siostra która rodziła kilka miesięcy wcześniej. Okazał się niezbędny. Warto się zaopatrzyć.

Hanna
Bardzo dobry produkt szybko i bezboleśnie ściąga Polecam..

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.