Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Avent Philips
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Laktator
Dostępność

Spis treści:

Avent Philips Natural laktator manualny [SCF330/20] Skład

Zawartość zestawu

Część główna laktatora z rączką
1  szt.
Nakładka masująca w standardowym rozmiarze
1 szt. (19,5 mm; nakładkę w większym rozmiarze można nabyć osobno)
Butelka Natural 125 ml
1  szt.
Wyjątkowo miękki smoczek dla noworodków
1  szt.
Osłona podróżna
1  szt.
Pokrywka zamykająca do przechowywania pokarmu
1  szt.
Opakowania z próbkami wkładek laktacyjnych

Avent Philips Natural laktator manualny [SCF330/20] Wskazania

Avent Philips Natural laktator manualny [SCF330/20] Działanie

Relaksująca pozycja dzięki wyjątkowej konstrukcji

Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu sprawiają, że mleko łatwiej wypływa.

Miękka nakładka masująca delikatnie stymuluje wypływ mleka

Nasza nakładka masująca ma miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Unikalna nakładka masująca została zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu.

Niewielka i lekka konstrukcja

Niewielkie rozmiary i mała waga laktatora umożliwiają jego łatwe przechowywanie i przenoszenie oraz bardziej dyskretne odciąganie pokarmu w podróży.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Działanie

Relaksująca pozycja dzięki wyjątkowej konstrukcji Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. Miękka nakładka masująca delikatnie stymuluje wypływ mleka Nasza nakładka masująca ma miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Unikalna nakładka masująca została zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu. Niewielka i lekka konstrukcja Niewielkie rozmiary i mała waga laktatora umożliwiają jego łatwe przechowywanie i przenoszenie oraz bardziej dyskretne odciąganie pokarmu w podróży.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Ewelina
Laktator ręczny to proste, nieskomplikowane w użyciu urządzenie, w przystępnej cenie. Niewielkie wymiary i waga sprawiają, że doskonale sprawdza się w podróży. Laktator ręczny avent zawiera silikonową nakładkę, która jest ciepła w dotyku — dzięki temu delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Ten laktator ręczny ma same pozytywne opinie w internecie. Polecany jest przez wiele mam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.