Avenea Essence 450mg 6 tabletek

Nowa cena
cena
16,98 zł
Producent Avene
Pojemność 6 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Avena Sativa, L-arginina, Ekstrakt z Turnera aphrodisiaca

Wskazania

Brak pobudliwości seksualnej (tzw. oziębłość płciowa) .
Nagły lub stopniowy spadek zainteresowania seksualną sferą życia. 
Trudności w przeżywaniu pełnej satysfakcji seksualnej.
 

Działanie

Preparat ten jest bezpiecznym, niehormonalnym suplementem, który usprawnia funkcje seksualne organizmu kobiety. Szczególnie skuteczny przy trudnościach w osiąganiu stanu podniecenia seksualnego i orgazmu. Specyficzny skład pobudza układ krążenia i zwiększa wrażliwość na bodźce erotyczne.

Dawkowanie

Preparat stosować doraźnie w celu wywołania silnej stymulacji seksualnej i ułatwienia osiągnięcia orgazmu. W celu jednorazowego zwiększenia aktywności seksualnej oraz przy trudnościach w osiąganiu orgazmu przyjąć 3 razy dziennie po 2 tabletki (ostatnie na pół godziny przed kontaktem seksualnym). W przypadku nadmiernego pobudzenia w ciągu dnia, zmniejszyć dawkę dzienną o połowę lub zrezygnować z pierwszej porannej dawki.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu .Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią , a także w chorobach tarczycy.

Dodatkowe

Wielkość opakowania-6 tabletek.

Avenea Essence 450mg 6 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Avenea Essence 450mg 6 tabletek kupili także:

Permen Go 6 tabletek - Data ważności 31-07-2017

Przyczyn kłopotów z erekcją może być wiele. Najczęściej dzieli się je na dwie grupy przyczynowe: psychologiczne lub organiczne (np. schorzenia naczyniowe, neurogenne, hormonalne). Wiadomo jednak, że na jakoś życia seksualnego mężczyzn wpływ mają także czynniki zewnętrzne np. zażywane leki.  Ponadto problemy z osiągnięciem pełnej erekcji mogą się nasilać z wiekiem, co związane jest ze zmniejszoną produkcją testosteronu, przez co spada wydolność układu naczyniowego, a tym samym słabnie libido. 

Kłopoty z erekcją można jednak pokonać i poprawić komfort życia seksualnego poprzez stosowanie odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych i/lub suplementacji. Z pomocą przychodzą suplementy z linii Permen, których składniki w dużej części pochodzenia naturalnego poprawiają mikrokrążenie, dopływ krwi do prącia, pobudzają aktywność fizyczną i psychiczną, zwiększają odprężenie organizmu.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.