AVENE XeraCalm A.D krem uzupełniający lipidy 200ml

cena
44,99 zł
47,35 zł
Ilość:
Producent Avene
Pojemność 200 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Krem uzupełniający lipidy do twarzy i ciała przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej skóry u niemowląt, dzieci i dorosłych. -łagodzi podrażnienia; -koi uczucie świądu; -odżywia. Formuła D.E.F.I gwarantująca skuteczność i bezpieczeństwo. Produkt sterylny na każdym etapie produkcji. Opatentowany system zamknięcia, całkowicie hermetyczny. -Atopowe Zapalenie Skóry (jako kontynuacja terapii steroidami miejscowymi) -Świąd: świąd starczy, zmiany hormonalne,intensywna suchość skóry wywołana czynnikami klimatycznymi, terapie wysuszające skórę.

Działanie

Formuła kremu została opracowana przy zastosowaniu minimalnej liczby składników, wybranych ze względu na skuteczność i nieszkodliwość. -kompleks l-modulia: zmniejsza uczucie świądu wywołane suchością skóry oraz koi zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane nadreaktywnością skóry. -cer-omega: pomagają odbudować barierę naskórka -woda termalna Avene: posiada właściwości kojące, łagodzące podrażnienia.

Dawkowanie

Krem nakładać dwa razy dziennie na suchą skórę twarzy i ciała, po uprzednim jej oczyszczeniu. Po wyciśnięciu produktu z tubki nieużytą pozostałość usunąć i zamknąć korek.

AVENE XeraCalm A.D krem uzupełniający lipidy 200ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt AVENE XeraCalm A.D krem uzupełniający lipidy 200ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.