Asprocol 20 tabletek

Nowa cena
cena
9,84 zł
Producent Polfa Rzeszów
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Acidum acetylsalicylicum 500 mg, Glycinum 200 mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Bóle o słabym lub średnim nasileniu (m.in. bóle mięśni, stawów, głowy), gorączka w przebiegu przeziębienia, infekcji wirusowych lub bakteryjnych.

Działanie

Przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia.: przeciwbólowo i przeciwgorączkowo 1 tabletka co 3-4 h lub 2 tabletki co 6 h. Nie przekraczać dawki 4 g/dobę. Tabletki należy popijać dużą ilością płynu.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Asprocol 20 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Asprocol 20 tabletek kupili także:

Biotebal 5mg 30 tabletek

Preparat witaminowy z grupy witamin B, którego głównym składnikiem jest rozpuszczalna w wodzie biotyna. 

Jest to suplement wspomagający proces keratynizacji i różnicowania komórek naskórka a także przydatków skórnych, tj. włosy, skóra i paznokcie. 

Zapobiega wypadaniu włosów, zapaleniom skóry wokół oczu, ust i nosa, zapaleniom spojówek, zaburzeniom wzrostu paznokci i włosów, hamując ich nadmierną łamliwość. Poprawia kondycję skóry, zmniejszając łojotok, ilość wykwitów i wyprysków skórnych. Dodatkowo reguluje przemianę tłuszczów w organizmie oraz zmniejsza uczucie senności, zmęczenia, niwelując apatię i rozdrażnienie. 

Dzienna wskazana dawka biotyny to 5 mg, zatem preparat całkowicie uzupełnia zapotrzebowanie na ten związek w organizmie.  

Program przeciw wypadaniu włosów Biotebal

Pyralgina 0,5 g 12 tabletek

Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i spazmolitycznym. Mechanizm działania Metamizolu nie został do końca poznany, jednakże bazując na dotychczasowych badaniach należy wskazać, że działa on prawdopodobnie zarówno poprzez ośrodkowy, jak i obwodowy układ nerwowy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.