Aspirin Ultra Fast 500mg 12 tabletek musujących

cena
10,87 zł
Producent Bayer sp. z o.o.
Pojemność 12szt.
Postać Tabletki musujące
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabletka zawiera-Acidum acetylsalicylicum 500mg.

Wskazania

Aspirin Ultra Fast 500 mg to tabletki musujące zalecane w migrenowych bólach głowy.Dodatkowo stosowane w bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu i w przebiegu gorączki.

 

Działanie

Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

Dawkowanie

Dorośli jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletek na dobę.
Tabletki należy przyjmować doustnie, po posiłkach, z dużą ilością płynu.Leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem

 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.Choroba wrzodowa żołądka.Skaza krwotoczna krwi.Zaburzenia czynności nerek i wątroby.Nadciśnienie tętnicze.Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiacych piersią, a także u dzieci poniżej 12ego roku życia.
 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania-12 tabletek musujacych.

Opinie o Aspirin Ultra Fast 500mg 12 tabletek musujących

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.