Aspirin pro 500 mg x 80 tabletek

Nowa cena
cena
52,15 zł
Ilość:
Producent Bayer sp. z o.o.
Pojemność 80 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Wskazania

Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu, bóle zębów, bóle mięśni.

Działanie

Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.

Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1-2 tabletki po 500 mg, maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. Dzieci w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletka.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Aspirin pro 500 mg x 80 tabletek

dobra,

dobra,

dobra,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Aspirin pro 500 mg x 80 tabletek kupili także:

Cerutin 125 tabletek

Cerutin to połączenie witaminy C z rutyną, które pomaga chronić organizm przed infekcjami, utrzymując prawidłową odporność.
Te dwie substancje biorą czynny udział w tworzeniu bariery ochronnej, która umożliwia skuteczną walkę z drobnoustrojami i szybką odbudowę utraconych w jej przebiegu komórek i tkanek. Suplementacja witaminą C może znacznie skrócić czas trwania choroby oraz złagodzić pierwsze objawy infekcji.

Cerutin warto zażywać w okresie zwiększonej zachorowalności ponieważ regularne wzmacnianie odporności zmniejsza ryzyko infekcji. Dodatkowo w takich okresach warto pić dużo płynów i dbać o nawilżone powietrze w mieszkaniu.

Diohespan max 1000mg 60 tabletek

Lek stosowany przy dolegliwościach i uczuciu bolących nóg różnego pochodzenia (problemy z wydolnością krążenia, tj. żylaki, kurcze i ciężkość nóg). 

Dzięki zawartej w leku diosminie (1 tabl. max zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy) wpływa na wzmocnienie ścianek żył, niweluje nieprzyjemne swędzenie i ból kończyn, ich nadwrażliwość i puchnięcie. Dodatkowo działa ochronnie na naczynia i żyły zmniejszając ryzyko ich rozszerzalności i zastojów. Stanowi także skuteczne leczenie objawowe związane z nasileniem dolegliwości przy żylakach odbytu. 

Wchłaniana z przewodu pokarmowego diosmina jest bez trudu wydalana przez organizm. 


Pharmaton Geriavit 100 kapsułek + krem odżywczy z żeń-szeniem 50 ml

Pharmaton Geriavit jest suplementem diety zawierającym pełen zestaw witamin i składników mineralnych wzbogaconych standaryzowanym wyciągiem G115 z żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer).

Dzięki bogatej formule, składniki suplementu redukują zmęczenie i znużenie, dodają energii, poprawiają pamięć i koncentrację pozwalając utrzymać wysoki poziom sprawności intelektualnej oraz fizycznej.

Pharmaton Geriavit polecany jest dla wszystkich osób dorosłych, jednakże jego skład został zoptymalizowany specjalnie na potrzeby osób po 50 roku życia. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.