zdjecie zdjecie

Arthron Complex 90 tabletek

Producent Unipharm
Pojemność 90szt.
Postać Tabletki powlekane
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Arthron Complex to suplement diety bogaty w składniki odpowiednio dobrane, by chronić i wzmacniać stawy. 

Właściwie zbudowana chrząstka stawowa składa się z 3 elementów: glukozaminy, chondroityny oraz L-cysteiny. Glukozamina buduje tkankę chrzęstną oraz maź stawową, chondroityna jako składnik chrząstki jest odpowiedzialna za jej elastyczność i mechaniczne właściwości. L-cysteina zaś uzupełnia działanie obu powyższych budulców. 
Preparat Arthron Complex to kompleksowe połączenie wszystkich trzech składników mające na celu wspieranie stawów i uzupełnianie ich zapotrzebowania na wszystkie 3 budulce. 

Preparat zalecany jest osobom aktywnym po 15 r.ż., osobom starszym, chorym na zwyrodnieniowe zapalenia stawów, pomocniczo w leczeniu schorzeń kręgosłupa i wspomagająco przy regeneracji stawów uszkodzonych po kontuzjach, operacjach, złamaniach lub nadmiernym wysiłku fizycznym. 

Skład

1 tabletka: siarczan glukozaminy 500mg, siarczan chondroityny 300mg, L-cysteina 100mg

Wskazania

Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia (po 15 roku  życia) oraz osobom starszym, bardziej narażonym na pierwotne zwyrodnieniowe zapalenie stawów. Pomocniczo w leczeniu schorzeń stawów i kręgosłupa, w celu poprawienia ruchomości, wspomagająco przy regeneracji uszkodzonych stawów po kontuzjach sportowych lub nadmiernym wysiłku fizycznym, w rekonwalescencji po operacjach i złamaniach, w celu zmniejszenia bólów stawowych

Działanie

Składniki suplementu: Glukozamina, chondroityna i L-cysteina to związki naturalnie budujące chrząstkę stawową oraz występujące w mazi stawowej. Prawidłowa zawartość tych składników zapewnia elastyczność oraz prawidłowe właściwości mechaniczne chrząstkom

Dawkowanie

1-3 tabletki w ciągu dobry, w dawkach podzielonych

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Dodatkowe

Wielkość opakowania 90 tab

Opinie o Arthron Complex 90 tabletek

Ilona

doskonały lek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.