zdjecie zdjecie

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk

Producent Aflofarm
Pojemność 5szt.
Postać Plastry
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Działanie produktów z linii Aromactiv opiera się na właściwościach naturalnych olejków eterycznych, głównie jest to olejek eukaliptusowy i olejek z sosny zwyczajnej. Odświeżające i oczyszczające zapachy pomagają dziecku swobodnie oddychać i spokojnie zasnąć. Plasterki są praktyczne i bardzo wygodne w użyciu, dzięki stosowaniu na ubranie dziecka nie powodują podrażnień. Plasterki można stosować już od 1. dnia życia, a ich działanie i intensywny aromat olejków utrzymuje się, aż do 8 godzin.

Aromactive dla dzieci łączy w sobie tradycyjne działanie olejków eterycznych i nowoczesną formę łatwych w użyciu plastrów.

Skład

Dipropylene Glycol, 2-sec-butylcyclohexanone, Isobornyl Acetate, Amyl Salicylate, Borneol.

Wskazania

Aromactiv plastry można stosować w przypadku wystąpienia uciążliwego kataru, zapchanego nosa, a także przy trudnościach z oddychaniem i zasypianiem, które są spowodowane przez katar. 

Działanie

Kompozycja zapachowa, które jest zawarta w produkcie Aromactiv+ ma działanie odświeżające. Pojedynczy plaster działa do 8 godzin.

Dawkowanie

Należy stosować 1 plaster przyklejany na noc. 

Gdzie przykleić plaster Aromactiv?

Plaster przykleić na suche ubranie w obszarze klatki piersiowej dziecka, uprzednio odklejając z niego folię ochronną. Plaster nie powinien być umocowany zbyt blisko twarzy dziecka. Przyklejając go, należy zadbać, by dokładnie przylegał do powierzchni ubrania. Gdy zostanie zużyty (po ok. 8 godzinach), zdjąć go, powoli odklejając skrzydełka plastra. U młodszych dzieci, poniżej 3. roku życia, trzeba zwrócić uwagę, by plaster nie został przyklejony w pobliżu zasięgu ich rączek.

Przeciwwskazania

Plastrów Aromactiv nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na którekolwiek ze składników preparatu. Jeśli w trakcie używania produktu wystąpi reakcja alergiczna, trzeba zaprzestać stosowania go. 

Plastrów nie należy podgrzewać; nie można wystawiać ich na bezpośredni kontakt z ogniem. Podczas stosowania zachować środki ostrożności, unikając bezpośredniego kontaktu plastrów z nosem, jamą ustną, oczami, także skórą i otwartymi ranami.


Dodatkowe

Skutki uboczne

Działania uboczne preparatu podczas jego stosowania nie są znane, podobnie jak objawy związane z jego przedawkowaniem. 

Aromactive Baby

W przypadku najmłodszych dzieci dobrą alternatywą dla plasterków może być również żel Aromactive Baby. Jest bezpieczny dla niemowląt. Można go stosować już od 1. dnia ich życia. Dzięki uwalnianym zapachom mięty, sosny i eukaliptusa, pomaga dziecku zasnąć i odprężyć się. Kosmetyk zawiera odżywcze oleje, które mają działanie natłuszczające i wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry. 
Opinie o Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk

Klaudia Wu

ok

HALINA

Bardzo przydatny

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.