ArgoTiab 2% krem przyspieszający proces gojenia ran 50 ml

cena
31,68 zł
Ilość:
Producent Hexanova
Pojemność 50ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Argotiab™ 2% krem przyspiesza proces gojenia ran oraz wykazują silne działanie przeciw drobnoustrojom tworząc barierę dla bakterii i grzybów. Aktywnym składnikiem kremu i sprayu są nanocząsteczki srebra jonowego TIAB o silnych właściwościach przeciwdrobnoustrojowych.

Skład

TIAB (związek dwutlenku tytanu kowalencyjnie związanego z jednowartościowymi jonami srebra Ag+), chlorek benzalkoniowy, wosk pszczeli bielony, octan tokoferylu, dimetikon, olej mineralny, glikol propylenowy, PEG 30, dipolihydroksystearynian, palmitynian izopropylu, PPG-15 eter stearylu, izononian izononatylu siarczan magnezu, woda

Wskazania

Wspomagająco w leczeniu i regeneracji zmian skórnych takich jak: oparzenia, owrzodzenia, odleżyny, maceracja skóry spowodowana podrażnieniem przez nietrzymanie moczu u osób w podeszłym wieku lub pieluszkowe zapalenie skóry u dzieci, miejsc wprowadzenia cewnika naczyniowego (obwodowego i centralnego cewnika żylnego i tętniczego), małych ran i otarć.

Działanie

ARGOTIAB™ 2% KREM to wyrób medyczny o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym, przeciwdrobnoustrojowym. Głównym składnikiem kremu jest kompleks TIAB (dwutlenek tytanu związanym kowalencyjnie z jonami srebra Ag+). W połączeniu z dimetikonem tworzy barierę przeciwdrobnoustrojową na zmiany skórne. Izoluje miejsca od zewnętrznego ataku drobnoustrojów, ogranicza kolonizację drobnoustrojów w wyniku działania barierowego i zapewnia najlepsze warunki do regeneracji tkanek skóry.

Dawkowanie

Zewnętrznie. na oczyszczoną skórę (np. roztworem soli fizjologicznej) nanieść cienką warstwę i pozostawić do wyschnięcia.
Nie masować. Stosować krem nie częściej niż 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Opinie o ArgoTiab 2% krem przyspieszający proces gojenia ran 50 ml

Zygmunt

Bardzo dobry krem na małe podrażnienia, które chcemy, żeby się szybko zagoiły.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ArgoTiab 2% krem przyspieszający proces gojenia ran 50 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.