NutroPharma AQUAfemin Detox&Hydro Harmony chlorella 30 kapsułek + zielona kawa 30 kapsułek

Nowa cena
cena
33,49 zł
Ilość:
Producent NutroPharma
Pojemność 30szt. + 30szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

kapsułka fazy I (1-14 dzień) biało-zielona: sproszkowane algi Chlorella vulgaris, żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, miedziowe kompleksy chlorofili; substancje przeciwzbrylające: krzemian glinowo-potasowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; pasteryzowany proszek ryżowy, chlorowodorek pirydoksyny
Zawiera źródło fenyloalaniny.
kapsułka fazy II (15-30 dzień) biało-niebieska: pokrzywa, mąka ryżowa, perz; żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, błękit brylantowy FCF, substancja przeciwzbrylająca: krzemian glinowo-potasowy, zielona kawa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; cykoria.

Wskazania

wspomaganie pracy wątroby,
wspomaganie równowagi hormonalnej, co ma wpływ na prawidłowy przebieg cyklu miesięcznego,
wspomaganie usuwania wody z organizmu (nabrzmiałe okolice oczu, twarzy i kończyn).

Działanie

Suplement diety AQUAfemin®  to dwufazowy preparat, który składa się z  2 typów kapsułek do stosowania w I oraz II fazie cyklu miesięcznego. Składniki dobrano tak, aby w każdej fazie aktywnie wspomagać organizm kobiety oraz ograniczać nieprzyjemności takie jak zatrzymanie wody w organizmie czy złe samopoczucie związane z wahaniami hormonalnymi.

Dawkowanie

1-2 kapsułki I fazy na dzień od 1 do 14 dnia cyklu oraz 1-2 kapsułki II fazy na dzień od 15 dnia do końca cyklu, podczas posiłku.

NutroPharma AQUAfemin Detox&Hydro Harmony chlorella 30 kapsułek + zielona kawa 30 kapsułek

gabriela

Najlepszy produkt regulujący poziom wody w organizmie ,z dostępnych na rynku :-),

Polecam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt NutroPharma AQUAfemin Detox&Hydro Harmony chlorella 30 kapsułek + zielona kawa 30 kapsułek kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.