Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

935 65 Veľké Ludince 654, Slovak Republic

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

AprilGen 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 10 mg chinaprylu (w postaci chinaprylu chlorowodorku).

AprilGen 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Wskazania

Nadciśnienie tętnicze oraz zastoinowa niewydolność serca. 

AprilGen 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

AprilGen 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz Uwaga! W trakcie leczenia nie należy spożywać alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

AprilGen 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, drugi i trzeci trymestr ciąży. Chinapryl jest przeciwwskazany u pacjentów, u których w wywiadzie stwierdzono obrzęk naczynioruchowy związany ze stosowaniem inhibitorów ACE. Chinapryl jest przeciwwskazany u chorych z dziedzicznym/ idiopatycznym obrzękiem naczynioruchowym. Nie należy stosować chinaprylu u pacjentów z dynamicznym utrudnieniem odpływu krwi z lewej komory serca.
Jednoczesne stosowanie preparatu Aprilgen z produktami zawierającymi aliskiren jest przeciwwskazane u chorychz cukrzycą lub zaburzeniem czynności nerek (współczynnik filtracji kłębuszkowej GFR < 60 ml/min/1.73 m 2 ).

AprilGen 10mg tabletki powlekane 30 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na chinapryl, inne inhibitory konwertazy angiotensynowej lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, schorzenia nerek i/lub wątroby, cukrzycę, choroby naczyń, nietolerancję niektórych cukrów (lek zawiera laktozę). Gdy przyjmujesz tetracykliny, leki moczopędne, leki zawierające potas, preparatu litu, niesteroidowe leki przeciwzapalne, allopurynol, cytostatyki, leki immunosupresyjne, kortykosteroidy, prokainamid, barbiturany, leki narkotyczne, leki β-adrenolityczne, metyldopę, leki sympatykomimetyczne, leki zobojętniające, leki przeciwcukrzycowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w drugim i trzecim trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią. 

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Nadciśnienie tętnicze oraz zastoinowa niewydolność serca. 

Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.