APO Lady 60 kapsułek

Nowa cena
cena
28,99 zł
Ilość:
Producent Apotex Polska
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

APO Lady jest skoncentrowanym źródłem 2 składników roślinnych oraz witamin. Dla kobiet dbających o zdrowie dolnych dróg moczowych  i mięśni.1,2

Ekstrakty roślinne zawarte w produkcie APO Lady są standaryzowane, posiadają dokładnie określoną zawartość składników czynnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa stosowania i skutecznego działania fizjologicznego.

Działanie

1Ekstrakt z pestek dyni pomaga w utrzymaniu prawidłowej czynności pęcherza moczowego i przepływu moczu.

Ekstrakt z nasion soi zawiera izoflawony (flawonoidynależące do fitoestrogenów).

2Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Witaminy D i B12 odgrywają rolę w procesie podziału komórek.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Witaminy B12, C i D pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Dawkowanie

 1-2 kapsułki dziennie. Popijać wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 6 tygodni. Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

APO Lady 60 kapsułek

Ula

Często miałam problemy z dolnymi drogami moczowymi. Teraz jednak stosuję APO Lady i na razie jest spokój. Może wróciło wszystko do normy :),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt APO Lady 60 kapsułek kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji 1000 ml

Lek w postaci płynu stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 

Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.