Apap Przeziębienie 8 saszetek

Nowa cena
cena
10,94 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Działanie

Apap Przeziębienie jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Przeciwwskazania

Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Apap Przeziębienie 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Apap Przeziębienie 8 saszetek kupili także:

ASPIRIN C 20 tabl musujących

Aspirin C jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, w skład którego wchodzi kwas acetylosalicylowy (ASA) wsparty witaminą C. 
To preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym przeznaczonym do walki z objawami infekcji takimi jak bóle głowy, gardła, mięśni, zębów oraz gorączka. Stosuje się przy objawowym leczeniu przeziębienia i grypy.  

Dzięki swej musującej postaci szybciej trafia w źródło bólu i ułatwia wchłanianie substancji czynnej, zaś wsparcie witaminy C wzmacnia system odpornościowy organizmu. 
Kwas askorbowy zawarty w leku uczestniczy w produkcji przeciwciał, poprawia też odpowiedź immunologiczną leukocytów u ludzi. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.