Apap Przeziębienie CAPS 8 kapsułek

cena
8,13 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 kapsułek
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancje czynne: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1mg.

Pozostałe składniki: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, talk; wieczko: żelatyna, erytrozyna (E127), tytanu dwutlenek (E171), indygokarmin (E132); korpus: żelatyna, indygokarmin (E132). 

Wskazania

Lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy (gorączka, ból głowy i mięśni, katar, niedrożność zatok przynosowych).

Działanie

Lek w kapsułkach zwalczający nasilające się objawy przeziębienia i grypy: zmniejsza gorączkę, uśmierza ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe, udrażnia nos i likwiduje katar.

Dawkowanie

Doustnie.Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:od 1 do 2 kapsułek,3 do 4 razy na dobę.Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie należy stosować preparatu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol, ponieważ substancja ta nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Stosowany z inhibitorami MAO może wywołać stany pobudzenia i wysoką gorączkę. Równoczesne stosowanie z lekami przeciwpadaczkowymi, nasennymi, rifampicyną oraz alkoholem zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby. 

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 

Opinie o Apap Przeziębienie CAPS 8 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Apap Przeziębienie CAPS 8 kapsułek kupili także:

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek

IBUPROM MAX 

został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki wzmocnionej, podwójnej dawce leku szybko dociera do źródeł bólu i zwalcza nawet migrenę. 

Wskazany przy słabych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle mięśni, głowy, zębów, bóle reumatyczne, menstruacyjne, kostne i stawowe, migrena, gorączka (leczenie przeziębienia i grypy), bóle okolic lędźwiowo-krzyżowych oraz nerwobóle. 

Lek jest dostępny a aptekach bez recepty, stosować go można bezpiecznie do 3 dni zachowując minimum 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. 

Vigor UP 60 tabletek

Dlaczego VigorUP!?

Czy ciągle ziewasz i przecierasz oczy?

Czy masz trudności z koncentracją?

Czy przysypiasz na spotkaniach biznesowych?

Czy odczuwasz spadek odporności i częściej się przeziębiasz?

Czy rano nie możesz się dobudzić?

Czy brak Ci energii na wykonanie podstawowych czynności?

Czy jesteś już zmęczony tym swoim zmęczeniem?

To może być wynik złego odżywiania się, a w konsekwencji niedoboru witamin i minerałów w Twoim organizmie. Zmęczenie wynika z zaburzeń wewnętrznych funkcji organizmu i jest sygnałem, że jego moce są na wyczerpaniu. Jednocześnie jest to mechanizm, którego rezerwy energii dzięki prawidłowej suplementacji mogą zostać odbudowane. Vigor UP! to połączenie pełnej dawki niezbędnych dla zdrowia witamin i minerałów z naturalnym kompleksem energetycznym UP!

Stosuj codziennie Vigor UP!

Vigor UP! to połączenie pełnej dawki niezbędnych dla zdrowia witamin i minerałów z naturalnym kompleksem energetycznym UP!

Ważne dla organizmu składniki zawarte w Vigor UP! wzmocnią Twój organizm, poprawią koncentrację i dodadzą Ci energii każdego dnia, utrzymując ją od rana aż do wieczora.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.