Apap Przeziębienie CAPS 8 kapsułek

cena
8,13 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 kapsułek
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancje czynne: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1mg.

Pozostałe składniki: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, talk; wieczko: żelatyna, erytrozyna (E127), tytanu dwutlenek (E171), indygokarmin (E132); korpus: żelatyna, indygokarmin (E132). 

Wskazania

Lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy (gorączka, ból głowy i mięśni, katar, niedrożność zatok przynosowych).

Działanie

Lek w kapsułkach zwalczający nasilające się objawy przeziębienia i grypy: zmniejsza gorączkę, uśmierza ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe, udrażnia nos i likwiduje katar.

Dawkowanie

Doustnie.Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:od 1 do 2 kapsułek,3 do 4 razy na dobę.Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie należy stosować preparatu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol, ponieważ substancja ta nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Stosowany z inhibitorami MAO może wywołać stany pobudzenia i wysoką gorączkę. Równoczesne stosowanie z lekami przeciwpadaczkowymi, nasennymi, rifampicyną oraz alkoholem zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby. 

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 

Apap Przeziębienie CAPS 8 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Apap Przeziębienie CAPS 8 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.