product-image
Apap Caps 500 mg 10 kapsułek
8.69 zł
product-logo

Apap Caps 500 mg 10 kapsułek

Brak ocen

Producent
USP Zdrowie
Poleczki 35, 02-822 Warszawa
Pojemność
10szt
Postać


Dostępny

8.69 zł

Skład

1 kaps zawiera:

substancję czynną: paracetamol 500 mg;

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia:

- ból głowy, mięśni, zębów,

- nerwobóle,

- bóle miesiączkowe,

- gorączka np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Działanie

Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 kaps. 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 kaps. w ciągu doby).

Dzieci powyżej 12 lat: 1 kaps.3 do 4 razy na dobę.

Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.

Należy zasięgnąć opinii lekarza jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku jeśli:

wcześniej stwierdzono uczulenie na paracetamol lub którykolwiek składnik leku,

występuje ciężka niewydolność wątroby lub nerek,

stosowane są inhibitory MAO oraz w okresie do 2 tygodni po ich odstawieniu,

występuje wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej,

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia:- ból głowy, mięśni, zębów,- nerwobóle,- bóle miesiączkowe,- gorączka np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Działanie

Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Kluczowy składnik

paracetamol

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.