Apap 500mg 50 tabletek

Nowa cena
cena
15,27 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 50szt.
Postać leku Tabletki powlekane
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

APAP 500x100 
to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. 
Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwiające receptory bólowe, dzięki czemu dolegliwość nie jest tak znacząco odczuwana. Działanie przeciwgorączkowe polega na rozszerzeniu naczyń obwodowych i wzroście przepływu krwi, co skutkuje poceniem i utratą ciepła. 

Apap 500 doskonale sprawdza się w; 
- bólach głowy (także bólach napięciowych); 
- bólach menstruacyjnych; 
- bólach zębów; 
- bólach mięśni; 
- bólach kostno-stawowych; 
- bólach gardła; 
- nerwobólach; 
- stanach podgorączkowych i gorączce podczas infekcji tj. przeziębienie lub grypa.
 
Lek może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 12 r. ż. 


Skład

1 tabletka zawiera: Paracetamol 500 mg.

Wskazania

Jako środek uśmierzający bóle różnego pochodzenia: ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączkowe, gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Działanie

Redukuje bóle różnego pochodzenia oraz skutecznie zwalcza gorączkę, nie obniżając przy tym prawidłowej temperatury ciała. Działa już po 15-30 minutach od podania, a efekt terapeutyczny utrzymuje się 4-6 godzin.  Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, metabolizowany w wątrobie, wydalany z moczem. Lek może być bezpiecznie stosowany u osób z nadciśnieniem, chorobą wrzodową żołądka, cukrzycą.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tab na 24h)
Dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej, przyjmowanie inhibitorów MAO lub okres do 2 tygodni po ich odstawieniu.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Apap 500mg 50 tabletek

Tomasz

Apap zawsze skuteczny. Bez niego nie ruszam się nigdzie. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda :),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Apap 500mg 50 tabletek kupili także:

Eye Q preparat na koncentrację smak waniliowy 200 ml

Eye q jest produktem, który charakteryzuje się zbilansowaną zawartością kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA, DHA) i omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. Znajdujące się w składzie Eye q wielonienasycone kwasy tłuszczowe pochodzą z mięśni młodych sardynek i sardeli z czystych południowych oceanów i z wiesiołka, który jest naturalnym olejem z pierwszego tłoczenia metodą na zimno. Dzięki temu, że źródłem kwasów tłuszczowych są młode ryby Eye q nie zawiera w swoim składzie dodatkowo witamin A i D oraz cholesterolu, jak to bywa w przypadku odłowu dużych ryb. 

Eye q spełnia wszystkie normy czystości Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Unii Europejskiej. Jego skuteczność potwierdzono w wielu badaniach klinicznych, dzięki czemu uzyskał aprobatę Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych do stosowania u dzieci i młodzieży z nadpobudliwością, opóźnionym rozwojem mowy, niedoborem koncentracji.

Preparat Eye q to przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania. Produkt nie zawiera mikroelementów, witamin, środków konserwujących, barwników, sztucznych aromatów, kwasu cytrynowego, substancji słodzących, kazeiny, glutenu.

Rennie Antacidum 48 tabletek

Rennie antacidum to tabletki na bazie węglanów wapnia i magnezu działające zobojętniająco na nadmiar kwasu solnego w żołądku. 

Tabletki do ssania Rennie to preparat o delikatnie odświeżającym miętowym smaku. Stanowią szybką i skuteczną metodę na wszelkie dolegliwości związane z niestrawnością, uczuciem pieczenia w przełyku (zgagi), a ich pudrowa, zasadowa konsystencja przynosi efektywną ulgę dzięki działaniu węglanów wapnia i magnezu. 

Preparat stosuje się też z powodzeniem w stanach nudności, wzdęć, odbijania, uczucia pełności i ciężkości w nadbrzuszu. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.