Apap 500mg 100 tabletek

Nowa cena
cena
25,83 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 100szt.
Postać leku Tabletki powlekane
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

APAP 500x100 
to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. 
Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwiające receptory bólowe, dzięki czemu dolegliwość nie jest tak znacząco odczuwana. Działanie przeciwgorączkowe polega na rozszerzeniu naczyń obwodowych i wzroście przepływu krwi, co skutkuje poceniem i utratą ciepła. 

Apap 500 doskonale sprawdza się w; 
- bólach głowy (także bólach napięciowych); 
- bólach menstruacyjnych; 
- bólach zębów; 
- bólach mięśni; 
- bólach kostno-stawowych; 
- bólach gardła; 
- nerwobólach; 
- stanach podgorączkowych i gorączce podczas infekcji tj. przeziębienie lub grypa.
 
Lek może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 12 r. ż. 


Skład

Paracetamol 500 mg.

Wskazania

bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Działanie

Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby); Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami. Nie należy podawać leku dzieciom poniżej 12 lat. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. Jeżeli ból utrzymuje się przez czas dłuższy niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni należy skonsultować się z lekarzem.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Apap 500mg 100 tabletek

dobry produkt,

Skuteczny i najmniej szkodliwy.,

super,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Apap 500mg 100 tabletek kupili także:

Vigantoletten 1000 j.m. tabletki 30 sztuk - Data ważności 31-08-2017

Witamina D3 (cholekalcyferolu)  wpływa na pracę mięśnia sercowego, stymuluje wydzielanie insuliny, zapobiega stanom zapalnym, reguluje ciśnienie krwi i wzrost komórek. Niedobór witaminy D może być przyczyną wielu schorzeń.

Jednym z powodów zmniejszonej produkcji endogennej witaminy D jest zbyt krótkie przebywanie na słońcu, dotyczy to głównie pracowników biurowych. Ponadto na stan ten może wpływać ograniczone spożycie z pokarmem, otyłość, która przyczynia się do zaburzenia metabolizmu witaminy D1.

Vigantoletten doskonale sprawdza się przy zwalczaniu niedoboru witaminy D, w uzupełniającym leczeniu osteoporozy i w profilaktyce krzywicy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.