Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres


Pojemność 1szt.
Postać Sztyft
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Anurex wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka Opis

Anurex to anatomiczna wkładka do domowej krioterapii hemoroidów.

Anurex wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka Wskazania

Anurex - całkowicie naturalna i niezwykle skuteczna metoda leczenia hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych.

Anurex wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka Działanie

Anurex można stosować samodzielnie w warunkach domowych, Anurex łagodzi ból, redukuje swędzenie oraz opuchliznę i krwawienia. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach, a jej stosowanie przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne.
Wykonana jest z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania). Ma kształt cylindrycznej tubki i wielkość małego palca. Zawiera specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex-u i w trakcie zabiegu nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania zimna.

Anurex wkładka do krioterapii hemoroidów 1 sztuka Dawkowanie

Anurex powinien być przed użyciem mrożony w zamrażalniku przez co najmniej 2 godziny. Proces oziębiania hemoroidów powoduje zlikwidowanie bólu, swędzenia, zahamowanie krwawienia i zredukowanie obrzęków.
Stosowanie Anurex-u powoduje rekuperację struktur hemoroidów i całkowite zaleczenie. W trakcie stosowania Anurex-u nie zachodzi potrzeba używania innych środków medycznych, może on być stosowany bez ograniczeń, wszędzie tam gdzie inne konwencjonalne metody leczenia nie mogą być użyte lub po prostu nie funkcjonują. Każdorazowe użycie przyrządu zajmuje 6-10 minut i może być powtarzane w ciągu dnia tyle razy ile to jest potrzebne.

Kategoria

Serce i układ krążenia

Postać

Stosowanie

Anurex - całkowicie naturalna i niezwykle skuteczna metoda leczenia hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych.

Działanie

Anurex można stosować samodzielnie w warunkach domowych, Anurex łagodzi ból, redukuje swędzenie oraz opuchliznę i krwawienia. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach, a jej stosowanie przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Wykonana jest z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania). Ma kształt cylindrycznej tubki i wielkość małego palca. Zawiera specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex-u i w trakcie zabiegu nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania zimna.

moisha83
Produkt spełnia oczekiwania, nie jest to pierwszy raz kiedy go stosuje członek mojej rodziny .

Oliwia
Bardzo dobra jakość.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.