Anurex aplikator przeciw hemoroidom 1 sztuka

cena
62,74 zł
Producent
Pojemność 1 szt.
Postać leku Urządzenie
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Anurex - całkowicie naturalną i niezwykle skuteczną metodę leczenia hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych.

Działanie

Anurex można stosować samodzielnie w warunkach domowych, Anurex łagodzi ból, redukuje swędzenie oraz opuchliznę i krwawienia. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach, a jej stosowanie przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne.
Anurex to anatomiczna wkładka do domowej krioterapii hemoroidów. Wykonana jest z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania). Ma kształt cylindrycznej tubki i wielkość małego palca. Zawiera specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex-u i w trakcie zabiegu nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania zimna.

Dawkowanie

Anurex powinien być przed użyciem mrożony w zamrażalniku przez co najmniej 2 godziny. Proces oziębiania hemoroidów powoduje zlikwidowanie bólu, swędzenia, zahamowanie krwawienia i zredukowanie obrzęków.
Stosowanie Anurex-u powoduje rekuperację struktur hemoroidów i całkowite zaleczenie. W trakcie stosowania Anurex-u nie zachodzi potrzeba używania innych środków medycznych, może on być stosowany bez ograniczeń, wszędzie tam gdzie inne konwencjonalne metody leczenia nie mogą być użyte lub po prostu nie funkcjonują. Każdorazowe użycie przyrządu zajmuje 6-10 minut i może być powtarzane w ciągu dnia tyle razy ile to jest potrzebne.

Opinie o Anurex aplikator przeciw hemoroidom 1 sztuka

moisha83

Produkt spełnia oczekiwania, nie jest to pierwszy raz kiedy go stosuje członek mojej rodziny .,

Oliwia

Bardzo dobra jakość.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Anurex aplikator przeciw hemoroidom 1 sztuka kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.