zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 10szt
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka musująca/saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 4 mg chlorofenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas).

Substancje pomocnicze (tabl. mus.): kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, izomalt, makrogol 6000, sacharyna sodowa (E 954), aromat cytrynowy Tetrarome Lemon P 0551 987323: maltodekstryna kukurydziana, składniki aromatyzujące (limonen, beta-pinen, cytral, gamma -terpinen, linalol) alfa tokoferol E307); magnezu stearynian.

Substancje pomocnicze (saszetki): kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, sacharoza, magnezu cytrynian, sodu cyklaminian (E 952), sacharyna sodowa (E 954), aromat cytrynowy Tetrarome Lemon P 0551 987323: maltodekstryna kukurydziana, składniki aromatyzujące (limonen, beta-pinen, cytral, gamma terpinen, linalol), alfa tokoferol E 307.

Wskazania

Do doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa i gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat.

Działanie

Agrypin noc jest lekiem złożonym, zawierającym 3 substancje czynne: paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian chlorofenaminy, który zmniejsza wyciek wydzieliny śluzowej nosa, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu oraz kwas askorbowy, który uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

Dawkowanie

W razie konieczności zawartość 1 saszetki (500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego i 4 mg chlorofenaminy maleinianu) na 30 min. przed snem. Nie stosować więcej niż zawartość 3 saszetek (1500 mg paracetamolu, 600 mg kwasu askorbowego i 12 mg chlorofenaminy maleinianu) na dobę w dawkach podzielonych, przy czym dawek nie można powtarzać częściej niż co 4 godziny.

Nie należy stosować tego produktu leczniczego u dzieci w wieku poniżej 15 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; Ciężka niewydolność nerek lub  wątroby (skala Childa i Pugha ˃9); Równoczesne przyjmowanie leków wpływających na czynność wątroby; Nadużywanie alkoholu; Jaskra z wąskim kątem przesączania; Pacjenci z ryzykiem zatrzymania moczu, związanym z zaburzeniami odcinka cewki moczowej przebiegającego przez gruczoł krokowy; Pacjenci przyjmujący inhibitory monoaminooksydazy (MAO) obecnie lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni; Dzieci i młodzież w wieku poniżej 15 lat.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Stosowanie

Do doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa i gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat.

Działanie

Agrypin noc jest lekiem złożonym, zawierającym 3 substancje czynne: paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian chlorofenaminy, który zmniejsza wyciek wydzieliny śluzowej nosa, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu oraz kwas askorbowy, który uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

Kluczowy składnik

paracetamol

Rejestracja

kosmetyk lek

Sposób aplikacji

doustnie

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.