ANIDA MEDISOFT Antybakteryjny żel do mycia rąk i całego ciała 500 ml

Producent Scan-Anida
Pojemność 500 ml
Postać leku żel

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Sodium Laureth Ether Sulfate, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide Dea, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triclosan, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum.

Działanie

Antybakteryjny żel do mycia rąk i całego ciała.
Nie zawiera mydła. Preparat nie wywołuje podrażnień, zalecany do częstego mycia rąk. Zachowuje optymalny dla skóry odczyn pH. Zalecany również do mycia całego ciała i włosów oraz jako dodatek do kąpieli.

Dawkowanie

Mycie rąk: niewielką ilość żelu nanieść na dłonie, dokładnie rozprowadzić i spłukać wodą.
Mycie ciała pod prysznicem: na zwilżoną gąbkę lub rękawicę do kąpieli nanieść niewielka ilość żelu i starannie rozprowadzić po skórze całego ciała a następnie spłukać wodą.
Kąpiel w wannie: wlać do wanny niewielką ilość preparatu i uzupełnić ciepłą wodą. Umyć dokładnie całe ciało myjką i spłukać wodą.
Mycie włosów: niewielką ilość preparatu nanieść na mokre włosy, delikatnie rozprowadzić i dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

ANIDA MEDISOFT Antybakteryjny żel do mycia rąk i całego ciała 500 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt ANIDA MEDISOFT Antybakteryjny żel do mycia rąk i całego ciała 500 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.