zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Alva
Adres

Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf, Niemcy

Pojemność 100g
Postać Roll-on
Dostępność

Spis treści:

Wskazania
Dla wszystkich rodzajów skóry
Dla skóry wrażliwej
Dla skóry alergicznej
Działanie
Delikatny, bezzapachowy dezodorant z kryształu. Chroni ciało przed potem i przykrym zapachem nawet do 24 godzin, nie zatykając porów.
Powstał na bazie ałunu potasowego, naturalnego minerału znanego ze skutecznego działania aseptycznego i ściągającego. Zapewnia długotrwałą, 24-godzinną, perfekcyjną ochronę nie pozostawiając śladów na ubraniach.
Delikatny, bezzapachowy dezodorant z kryształu. Chroni ciało przed potem i przykrym zapachem nawet do 24 godzin, nie zatykając porów.
Dezodorant powstał na bazie ałunu potasowego, naturalnego minerału znanego ze skutecznego działania aseptycznego i ściągającego.
Dezodorant nie zawiera środków konserwujących, syntetycznych substancji zapachowych ani związków chloru. Zapewnia długotrwałą, 24-godzinną, perfekcyjną ochronę nie pozostawiając śladów na ubraniach.
 
Działanie ałunu:
Antybakteryjne i antyseptyczne - tworzy środowisko blokujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach.
Ściągające -  tworzy niewyczuwalny filtr na skórze i nie jest absorbowany przez skórę.
Nie blokuje porów, jedynie w naturalny sposób je zwęża, co zapobiega nadmiernej potliwości.
Przyspiesza gojenie drobnych otarć i zacięć na skórze.
Łagodzi podrażnienia skóry po goleniu czy depilacji.
Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Łagodny, polecany również alergikom.
Dawkowanie

Przed użyciem należy kryształ zwilżyć zimną wodą. Smarować delikatnie na umytą i wilgotną skórę. Po zastosowaniu pozostawić kryształ do wyschnięcia.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Dla wszystkich rodzajów skóry Dla skóry wrażliwej Dla skóry alergicznej

Działanie

Delikatny, bezzapachowy dezodorant z kryształu. Chroni ciało przed potem i przykrym zapachem nawet do 24 godzin, nie zatykając porów. Powstał na bazie ałunu potasowego, naturalnego minerału znanego ze skutecznego działania aseptycznego i ściągającego. Zapewnia długotrwałą, 24-godzinną, perfekcyjną ochronę nie pozostawiając śladów na ubraniach. Delikatny, bezzapachowy dezodorant z kryształu. Chroni ciało przed potem i przykrym zapachem nawet do 24 godzin, nie zatykając porów. Dezodorant powstał na bazie ałunu potasowego, naturalnego minerału znanego ze skutecznego działania aseptycznego i ściągającego. Dezodorant nie zawiera środków konserwujących, syntetycznych substancji zapachowych ani związków chloru. Zapewnia długotrwałą, 24-godzinną, perfekcyjną ochronę nie pozostawiając śladów na ubraniach.   Działanie ałunu: Antybakteryjne i antyseptyczne - tworzy środowisko blokujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach. Ściągające -  tworzy niewyczuwalny filtr na skórze i nie jest absorbowany przez skórę. Nie blokuje porów, jedynie w naturalny sposób je zwęża, co zapobiega nadmiernej potliwości. Przyspiesza gojenie drobnych otarć i zacięć na skórze. Łagodzi podrażnienia skóry po goleniu czy depilacji. Nie pozostawia śladów na ubraniu. Łagodny, polecany również alergikom.

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Problem

skóra alergiczna każdy rodzaj skóry skóra wrażliwa

Wiek

Bez ograniczeń

Malwina
Bardzo dobrze chroni przed potem. Nie pozostawia po sobie nieprzyjemnych zapachów oraz plam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.