zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Opinie: 0

Producent SFD S.A.
Pojemność 120szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

AllNutrition L-Carnitine Fit Body to produkt zawierający bardzo dobrze przyswajalną, płynną L-karnitynę w formie łatwych do połknięcia kapsułek żelowych.

Skład

97,5% l-karnityna, 2,5% witamina C, żelatynowa otoczka kapsułki.

Wskazania

Wpływa na wytrzymałość podczas treningu i wspomaga regenerację, redukcję wagi i kształtowanie sylwetki, nie niosąc ze sobą negatywnych skutków.

Działanie

- Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
- Ułatwia kontrolę wagi ciała
- Zwiększa efektywność ćwiczeń
- Przyspiesza regenerację po treningu

L-karnityna
wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu. W trakcie wysiłku organizm w pierwszej kolejności pobiera energię ze zbędnej tkanki tłuszczowej i efektywnie spala nawet najtrudniejszy do zrzucenia tłuszcz oporny. Substancje czynne zawarte w produkcie biorą również udział w metabolizmie węglowodanów oraz niektórych rozgałęzionych aminokwasów.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wpływa na wytrzymałość podczas treningu i wspomaga regenerację, redukcję wagi i kształtowanie sylwetki, nie niosąc ze sobą negatywnych skutków.

Działanie

- Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej- Ułatwia kontrolę wagi ciała- Zwiększa efektywność ćwiczeń- Przyspiesza regenerację po treninguL-karnityna wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu. W trakcie wysiłku organizm w pierwszej kolejności pobiera energię ze zbędnej tkanki tłuszczowej i efektywnie spala nawet najtrudniejszy do zrzucenia tłuszcz oporny. Substancje czynne zawarte w produkcie biorą również udział w metabolizmie węglowodanów oraz niektórych rozgałęzionych aminokwasów.

Brak opini o produkcie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.