Allergoff neutralizator alergenów kurzu domowego 400 ml

cena
59,69 zł
Producent ICB Pharma
Pojemność 400ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

hypromeloza, poli (alkohol winylowy), kwas cytrynowy, mirystynian izopropylu, benzoesan benzylu, krzemionka koloidalna.
 

Wskazania

ALLERGOFF spray jest stosowany w celu obniżenia ryzyka inhalacji alergenów obecnych w kurzu domowym, co stanowi ważny element ochrony przed rozwojem uczulenia, zwłaszcza u osób o cechach atopii.
Stosowanie preparatu ALLERGOFF spray powoduje łagodzenie przebiegu choroby alergicznej oraz chroni osoby uczulone przed zaostrzeniami powodowanymi przez wysoki poziom alergenów.
Preparat ALLERGOFF spray wspomaga leczenie objawów choroby alergicznej spowodowanych alergenami obecnymi w kurzu domowym.
 

Działanie

SLOW RELEASE TECHNOLOGY to nowatorska technologia mikrokapsulacji, która powoduje:DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED ALERGENAMI ROZTOCZY PO JEDNORAZOWYM ZASTOSOWANIU PREPARATU.
Wartość skutecznego i długotrwałego działania ochronnego preparatu Allergoff spray została udokumentowana w testach laboratoryjnych.
Badania te wykazały zupełną inaktywację alergenów pochodzących z podłoża hodowlanego roztoczy Dermatophagoides pteronyssinus i Dermatophagoides farinae nawet przez 6 miesięcy po jednorazowym zastosowaniu preparatu.
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA MINIMALNEJ, SKUTECZNIE DZIAŁAJĄCEJ ILOŚCI SKŁADNIKÓW PREPARATU.
Składniki te są stopniowo uwalniane przez ścianki polimerowych mikrokapsułek (Slow Release Technology) w miejscu zastosowania.
 

Dawkowanie

W celu neutralizacji alergenów wziewnych obecnych w kurzu domowym i obniżenia ryzyka ich inhalacji zaleca się opryskiwanie tych miejsc w mieszkaniu, które w badaniach wskazane zostały jako ważne z punktu widzenia skutecznej profilaktyki.
Szczególną uwagę należy zwrócić na łóżka i inne miejsca do spania, kołdry i poduszki, meble z tapicerką, a także dywany, wykładziny i zasłony oraz pluszowe zabawki.
Opakowanie o pojemności 250 ml wystarcza do opryskania 25 m2 chronionej powierzchni.

Opinie o Allergoff neutralizator alergenów kurzu domowego 400 ml

Kamila

Zakupiłam ten neutralizator ze względu na dziecko. Teraz w mieszkaniu jest zdecydowanie mniej alergenów.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Allergoff neutralizator alergenów kurzu domowego 400 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.