Allergoff Wash dodatek do prania neutralizator alergenów kurzu domowego 6x 20 ml

cena
44,11 zł
Ilość:
Producent ICB PHARMA SP. J.
Pojemność 120ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Pranie bielizny pościelowej, odzieży, firan, zasłon, koców, tkanin używanych jako legowiska zwierząt domowych.

Zalecany do moczenia tkanin, których nie można prać w temperaturze powyżej 60°C.

Działanie

Płyn przeznaczony do neutralizacji z tkanin alergenów roztoczy kurzu domowego, wspomagający leczenie alergii wziewnej i wyprysku atopowego u osób uczulonych na roztocze kurzu domowego.

Płyn do neutralizacji alergenów roztoczy kurzu domowego oraz do prania tkanin używanych przez osoby z chorobami pasożytniczymi: zakażenie świerzbowcem ludzkim, wszą ludzką, kleszczami, pchłami, itp.

Zalecany również jako dodatek podczas procesu czyszczącego tkanin używanych w warunkach o zwiększonych wymaganiach higieniczno-sanitarnych t.j.(szpitale, sanatoria, noclegownie, pensjonaty,hotele itp).

Dawkowanie

Rozpuścić zawartość saszetki w 20 litrach wody (w misce lub wannie). Temperatura wody przeznaczonej do namaczania powinna być odpowiednio dobrana do rodzaju tkanin.

Moczyć pranie przez 2 godziny.

W przypadku prania ręcznego po 2 godz. kontynuować pranie w zwykły sposób z użyciem proszku lub innych środków piorących.

W przypadku prania maszynowego przełożyć mokre tkaniny do bębna pralki, ustawić odpowiedni program piorący i kontynuować pranie w zwykły sposób.

Pranie należy kontynuować przy użyciu najmniejszej dawki środka piorącego podanej przez producenta tego środka na opakowaniu. Stosować przynajmniej raz w miesiącu.

Allergoff Wash dodatek do prania neutralizator alergenów kurzu domowego 6x 20 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Allergoff Wash dodatek do prania neutralizator alergenów kurzu domowego 6x 20 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone