Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Polfa Łódź
Adres


Pojemność 10 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka zawiera 5 mg desloratadyny.

Wskazania

Lek jest wskazany u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych w celu łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywką.

Działanie

Lek Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwalergicznym niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.

Lek Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX zwalcza 5 najbardziej uciążliwych objawów alergii: katar sienny, kichanie, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu, swędzenie nosa.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież (w wieku 12 lat i więcej): zalecana dawka produktu leczniczego to jedna tabletka raz na dobę. Okresowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (objawy występują krócej niż 4 dni w tygodniu lub krócej niż przez 4 tygodnie) należy leczyć biorąc pod uwagę ocenę historii choroby pacjenta. Leczenie należy przerwać po ustąpieniu objawów i wznowić w momencie ich ponownego wystąpienia.  W przewlekłym alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa (objawy występują przez 4 lub więcej dni w tygodniu i przez dłużej niż 4 tygodnie) można zalecić pacjentowi kontynuowanie leczenia w okresach narażenia na alergen. Dzieci i młodzież: nie ma wystarczających danych klinicznych dotyczących skuteczności desloratadyny u młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Nie określono bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności desloratadyny u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie ma dostępnych danych. Leczenie alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki desloratadyną bez konsultacji z lekarzem powinno trwać nie dłużej niż 10 dni. Podanie doustne. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub na loratadynę.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Lek jest wskazany u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych w celu łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i pokrzywką.

Działanie

Lek Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwalergicznym niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.Lek Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX zwalcza 5 najbardziej uciążliwych objawów alergii: katar sienny, kichanie, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu, swędzenie nosa.

Dawid
Jako alergik, to jest niezbędnik w moim domu. Pomaga mi jakoś przetrwać ten najgorszy dla alergików czas, kiedy wszystko kwitnie, jest sucho, kurzy się.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.