zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent SymPhar
Adres


Pojemność 60ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

1ml roztworu doustnego zawiera: substancję czynną: 0,5 mg desloratadyny. Pozostałe składniki leku to: sodu cytrynianu, sorbitol ciekły, sukraloza, kwas cytrynowy bezwodny, glikol propylenowy, hypromeloza, aromat Tutti Frutti płynny, woda oczyszczona.

Wskazania

Lek Alerdes jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.

Dawkowanie

dzieci i młodzież: dzieci w wieku od 6 do 11 lat: 5ml (2,5 mg) roztworu dustnego Alerdes raz na dobę. Ustalając dawkowania należy wziąć pod uwagę masę ciała pacjenta. Dorośli i młodzież ( w wieku 12 lat i więcej): zalecana dawka to 10 ml (5mg) roztworu doustnego Alerdes raz na dobę. 

Przeciwwskazania

jeśli pacjent ma: uczulenie na desloratadynę lub którykolwiek ze składników leku; zaburzenia czynności nerek; dzieci w wieku poniżej 6 lat. Zachować szczególną ostrożność podczas przyjmowania leku Alerdes z alkohlem. Nie zaleca się stosowania leku w czasie ciąży i karmienia piersią.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Lek Alerdes jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.