Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Ducenti
Adres


Pojemność 1 sztuka
Postać Zatyczki
Dostępność

Spis treści:

AirMAX dla lepszego snu i oddychania (roz.mały) Opis

AirMAX przyrząd do nosa dla lepszego snu to nowość na polskim rynku.

AirMAX dla lepszego snu i oddychania (roz.mały) Wskazania

AirMAX rozszerza przegrody nosowe od wewnątrz, zwiększając przepływ powietrza przez nos. Zapewnia lepsze dotlenienie mózgu oraz całego organizmu.

Używanie AirMAX zmniejsza niedrożność nosa spowodowaną przeziębieniem lub alergią oraz redukuje chrapanie.

AirMAX używany podczas snu redukuje chrapanie, poprawia oddychanie, redukuje łagodny bezdech senny oraz daje poczucie większego relaksu i wyspania się po nocy.

AirMAX używany w dzień naturalnie zmniejszaja niedrożność nosa, pomaga w swobodnym oddychaniu podczas alergii, przeziębienia czy kaszlu.

AirMAX dla lepszego snu i oddychania (roz.mały) Dawkowanie

Podczas używania AirMAX po raz pierwszy zaleca się użyć lustra, które pomoże ustawić przyrząd. AirMAX jest ustawiony prawidłowo, gdy „nóżki” poszerzają wejście do nosa i kiedy „łączący mostek” dotyka przegrody nosowej.

Czyszczenie: Oczyścić przyrząd przed i po użyciu wodą z delikatnym mydłem. Ze względów higienicznych AirMAX powinien być używany przez jedną osobę.

AirMAX dla lepszego snu i oddychania (roz.mały) Dodatkowe

Przyrząd jest produkowany przez McKeon Products Inc. światowego lidera w branży ochrony słuchu i pielęgnacji uszu. McKeon to firma rodzinna posiadająca 50 lat tradycji i doświadczeń. Produkty McKeon są rekomendowane przez amerykańskich lekarzy.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

AirMAX rozszerza przegrody nosowe od wewnątrz, zwiększając przepływ powietrza przez nos. Zapewnia lepsze dotlenienie mózgu oraz całego organizmu.Używanie AirMAX zmniejsza niedrożność nosa spowodowaną przeziębieniem lub alergią oraz redukuje chrapanie.AirMAX używany podczas snu redukuje chrapanie, poprawia oddychanie, redukuje łagodny bezdech senny oraz daje poczucie większego relaksu i wyspania się po nocy.AirMAX używany w dzień naturalnie zmniejszaja niedrożność nosa, pomaga w swobodnym oddychaniu podczas alergii, przeziębienia czy kaszlu.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.