zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność 75 ml
Postać Spray
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Skład

Naturalna i wolna od środków chemicznych rozcieńczona woda morska (hipertoniczne stężenie soli chlorku sodu NaCl wynosi 22 g/l)

Wskazania

Afrin PureSea to naturalny i skuteczny spray udrożniający nos, który oczyszcza zatkany nos i łagodzi objawy przeziębienia oraz alergii.

Afrin® PureSea Udrożnianie Nosa to w 100% naturalny, rozcieńczony hipertoniczny roztwór oczyszczonej wody morskiej, bogatej w mikroelementy. To bezpieczny, prosty i skuteczny sposób na oczyszczenie górnych dróg oddechowych i udrożnianie nosa. Afrin® PureSea Udrożnianie Nosa jest bardzo dobrze tolerowany nawet przez bardzo wrażliwe błony śluzowe nosa i można go bezpiecznie stosować klika razy dziennie, nawet przez długi czas. Nie zawiera konserwantów ani dodatków chemicznych.

Dawkowanie
Może być używany do 6 razy dziennie.

Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Dodatkowe

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.  W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Afrin PureSea to naturalny i skuteczny spray udrożniający nos, który oczyszcza zatkany nos i łagodzi objawy przeziębienia oraz alergii.Afrin® PureSea Udrożnianie Nosa to w 100% naturalny, rozcieńczony hipertoniczny roztwór oczyszczonej wody morskiej, bogatej w mikroelementy. To bezpieczny, prosty i skuteczny sposób na oczyszczenie górnych dróg oddechowych i udrożnianie nosa. Afrin® PureSea Udrożnianie Nosa jest bardzo dobrze tolerowany nawet przez bardzo wrażliwe błony śluzowe nosa i można go bezpiecznie stosować klika razy dziennie, nawet przez długi czas. Nie zawiera konserwantów ani dodatków chemicznych.

Sebastian
Sprawdzony produkt przez moją rodzinę. Polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.