Afrin ND Rumianek aerozol do nosa 15 ml

cena
15,98 zł
Producent Bayer sp. z o.o.
Pojemność 15ml
Postać leku Aerozol
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1ml zawiera 0,5mg oksymetazoliny chlorowodorku. Substancje pomocnicze: disodu edetynian, disodu fosforan bezwodny, sodu diwodorofosforan jednowodny, powidon K29-32, benzalkoniowy chlorek, makrogol 1450, woda oczyszczona, alkohol benzylowy, glicerol, celuloza mikrokrystaliczna i karmeloza sodowa, aromat rumiankowy.

Wskazania

Preparat stosowany do leczenia objawów zatkanego nosa związanych z: - przeziębieniem, - katarem siennym, - zapaleniem zatok.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku >10lat: 1-2 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego co 12h. Dzieci w wieku 6-10lat: 1 dawka aerozolu do każdego otworu nosowego co 12h.

Przeciwwskazania

Pacjenci ze stwierdzoną wrażliwością na leki sympatykomimetyczne lub którykolwiek ze składników produktu leczniczego. Nie należy stosować produktu u pacjentów: przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO) lub pacjentów, którzy przyjmowali je w okresie ostatnich 2 tygodni, z jaskrą z wąskim kątem przesączania, po przezklinowym usunięciu przysadki, ze stwierdzoną nadwrażliwością lub idiosynkrazją na którykolwiek składnik produktu, z zapaleniem skóry i błony śluzowej przedsionka nosa oraz suchym zanikowym zapaleniem błony śluzowej nosa, z ostrą chorobą wieńcową i lewokomorową niewydolnością serca ("astmą sercową").

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Afrin ND Rumianek aerozol do nosa 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Afrin ND Rumianek aerozol do nosa 15 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.