Aflavic 600mg 30 tabletek

cena
30,19 zł
Ilość:
Producent Polfarmex
Pojemność 30szt.
Postać leku Tabletki powlekane
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Substancją czynną leku jest zmikronizowana diosmina, która wpływa na poprawę napięcia ściany naczyń żylnych, powoduje normalizację przepuszczalności naczyń oraz działa ochronnie na naczynia. 

Skład

substancja czynna: zmikronizowana diosmina; celuloza mikrokrystaliczna, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, kwas stearynowy, powidon, sodu laurylosiarczan, otoczka: dwutlenek tytanu (E171); makrogol 6000, hypromeloza, laktoza jednowodna, tlenek żółty żelaza (E172)

Wskazania

Lek wskazany do stosowania: w zmniejszeniu objawów niewydolności krążenia żylnego (uczucie ciężkości nóg, ból), w leczeniu ojawowym w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu.

Działanie

Lek należy stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. 

Niewydolność krążenia żylnego: 1 tabletka na dobę, rano na czczo.

Zaostrzenie dolegliwości związanych z żylakami odbytu: 2 do 3 tabletek na dobę, w trakcie posiłków.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Aflavic 600mg 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Aflavic 600mg 30 tabletek kupili także:

Naturell Omega-3 500mg 120 kapsułek

Tłuszcze stanowią najbardziej skoncentrowane źródło energii z pośród wszystkich składników odżywczych. Stanowią one źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) oraz witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: A, D, E i K. Kwasy tłuszczowe omega-3 nie są syntetyzowane w organizmie człowieka i muszą być dostarczane z pożywieniem. Jedynym źródłem tych kwasów, a zwłaszcza frakcji długołańcuchowych: EPA i DHA jest tłuszcz pochodzący z ryb i zwierząt morskich.

Lutidin Ultra 30 kapsułek

Luteina i kwasy omega 3 w kapsułkach, wsparcie wzroku

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.