zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Polfarmex
Adres


Pojemność 30szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Substancją czynną leku jest zmikronizowana diosmina, która wpływa na poprawę napięcia ściany naczyń żylnych, powoduje normalizację przepuszczalności naczyń oraz działa ochronnie na naczynia. 

Skład

substancja czynna: zmikronizowana diosmina; celuloza mikrokrystaliczna, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, kwas stearynowy, powidon, sodu laurylosiarczan, otoczka: dwutlenek tytanu (E171); makrogol 6000, hypromeloza, laktoza jednowodna, tlenek żółty żelaza (E172)

Wskazania

Lek wskazany do stosowania: w zmniejszeniu objawów niewydolności krążenia żylnego (uczucie ciężkości nóg, ból), w leczeniu ojawowym w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu.

Działanie

Lek należy stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. 

Niewydolność krążenia żylnego: 1 tabletka na dobę, rano na czczo.

Zaostrzenie dolegliwości związanych z żylakami odbytu: 2 do 3 tabletek na dobę, w trakcie posiłków.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Stosowanie

Lek wskazany do stosowania: w zmniejszeniu objawów niewydolności krążenia żylnego (uczucie ciężkości nóg, ból), w leczeniu ojawowym w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu.

Działanie

Lek należy stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Niewydolność krążenia żylnego: 1 tabletka na dobę, rano na czczo.Zaostrzenie dolegliwości związanych z żylakami odbytu: 2 do 3 tabletek na dobę, w trakcie posiłków.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.