ACTIVBAND bandaż chłodzący 1 sztuka

cena
14,99 zł
Producent Polfa Tarchomin
Pojemność 1 szt.
Postać leku Opatrunek
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Skład surowcowy bandaża: bawełna medyczna 80%, włókna elastyczne 20%.

Skład cieczy: woda, alkohol, Propylene Glycol, Carboxymethyl cellulose E466, Carbomer, Manthylparaben E218, Triethanolamine, menthol.

Wskazania

To elastyczny bandaż jednorazowego użytku (jako opaska chłodząca) i wielorazowego użytku (jako opaska elastyczna). Łatwy i wygodny w użyciu. Umożliwia dużą swobodę ruchów.

Działanie

Bandaż łączy chłodzenie z usztywnieniem oraz uciskiem. Zawarty w opasce mentol wywołuje w miejscu działania silne, utrzymujące się do 2 godzin uczucie chłodu. Powoduje to znaczną redukcję powikłań około-urazowych. Bandaż jest idealny w przypadku urazów sportowych, kontuzji, zwichnięć i stanów zapalnych ścięgien. Zapewnia natychmiastowe chłodzenie. Rozmiar bandaża w stanie rozciągniętym nie mniej niż 2,40m x 10cm.

Dawkowanie

Przed użyciem bandaż w opakowaniu może być umieszczony na kilka godzin w lodówce celem zwiększenia efektu chłodzenia. Ostrożnie rozerwać saszetkę z bandażem. Wyjąć bandaż bezpośrednio przed użyciem. Owinąć bandaż w miejscu urazu. Bandaż utrzymuje swoje działanie przez około 2 godziny. Bandaż może być w kontakcie ze skórą około 6-8 godzin. Bandaż może zostać użyty ponownie jako opaska elastyczna.

Opinie o ACTIVBAND bandaż chłodzący 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ACTIVBAND bandaż chłodzący 1 sztuka kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.