Acifungin forte płyn 30 ml

cena
9,30 zł
Producent Unia Zakłady Farmaceutyczne
Pojemność 30 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

100 g płynu zawiera: Kwas borowy 4,024 g, Kwas salicylowy 0,966 g, Kwas gallusowy 1,61 g, Kwas octowy 2,0 g, Kwas taninowy 4,4 g, Salicylan metylu 1,0 g, etanol bezwodny, octan etylu.

Wskazania

Preparat złożony o miejscowym działaniu odkażającym. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i złuszczająco. 

Działanie

Preparat złożony o miejscowym działaniu odkażającym. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i złuszczająco. 

Dawkowanie

Chorobowo zmienione wały okołopaznokciowe i paznokcie pędzlować 3-4 razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do lat 3 ze względu na możliwość ogólnoustrojowego, toksycznego działania leku. 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Miejscowo mogą wystąpić: zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie, pieczenie. W razie wystąpienia w/w objawów należy przerwać stosowanie leku.  Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.  Lek przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. od 15°C do 25°C, w suchym miejscu. 

Opinie o Acifungin forte płyn 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Acifungin forte płyn 30 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.