ACC MAX 0,2 g 20 tabletek musujących IMPORT

cena
13,64 zł
Ilość:
Producent Delfarma
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki musujące
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 tabletka musująca zawiera 200mg acetylocysteiny; Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, sacharyna sodowa, kwas askorbowy, aromat jeżynowy, węglan sodu, cyklaminian sodu, makrogol 8000, aromat z owoców leśnych.

Wskazania

ACC MAX zalecany jest jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.

Działanie

Tabletki musujące ACC MAX zawierają substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia odkrztuszanie.

Dawkowanie

Lek należy przyjmować po posiłku. Podczas leczenia należy wypijać odpowiednio dużą ilość płynów (co najmniej 1,5 l. dziennie). Dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia: 1 tabletka musująca dwa lub trzy razy dziennie, Dzieci w wieki od 6 do 14 lat: 1 tabletka musująca dwa razy na dobę. Tabletkę rozpuścić w szklanki wody i wypić natychmiast po rozpuszczeniu.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania leku u osób: z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników leku, z czynną chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy, z ostrym stanem astmatycznym (zaostrzeniem astmy oskrzelowej lub przewlekłaj obturacyjnej choroby płuc), ze zmniejszoną zdolnością do odkrztuszania wydzieliny, u kobiet w ciąży lub karmiących piersią, u dzieci w wieku poniżej 6 lat. 

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

ACC MAX 0,2 g 20 tabletek musujących IMPORT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt ACC MAX 0,2 g 20 tabletek musujących IMPORT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.