zdjecie zdjecie

Acatar Zatoki 12 tabletek USTAWA!

Producent USP Zdrowie
Pojemność 12 szt.
Postać Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Lek na receptę TAK

Spis treści:

Skład

Substancje czynne: pseudoefedrynę (30mg), ibuprofen (200mg).

Wskazania

Acatar Zatoki doraźnie  łagodzi objawy grypy i przeziębienia takie jak: ból i niedrożność zatok obocznych nosa, nieżyt nosa (katar), ból głowy, gorączka, bóle stawowo-mięśniowe.

Działanie

Acatar Zatoki to lek złożony, stworzony z myślą o osobach mających gęsty katar zatokowy. Zawiera dwie substancje czynne: pseudoefedrynę, która udrażnia nos i zatoki, zmniejszając uczucie zatkania i przywracając swobodę oddychania, ibuprofen, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Dawkowanie

Lek należy stosować doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek doustnie co 4 godziny po posiłkach. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę (maksymalna dawka dobowa 1200mg ibuprofenu i 180mg pseudoefedryny chlorowodorku w dawkach podzielonych). Produktu leczniczego nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Acatar Zatoki 12 tabletek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.