Zielona Kawa EkaMedica 90 kapsułek - Krótka data ważności 01-02-2017

cena
25,43 zł
Ilość:
Producent JARO-POL EKAMEDICA, KOZY
Pojemność 90 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Ekstrakt z zielonej kawy (20:1) standaryzowana na zawartość kwasu chlorogenowego 50%, chlorek chromu (III), dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca; składniki kapsułki (żelatyna – składnik otoczki)
 

Wskazania

Czy zielona kawa to jakiś nowy gatunek kawy? Otóż nie, to po prostu niedopalona kawa, która powstaje z zielonych ziarenek kawy. Zielona kawa jest  łagodniejsza i bardziej kwaskowata, ponieważ ma mniej goryczki. Zawiera jednak taką samą ilość kofeiny, co kawa czarna. Ziarna zielonej kawy zawierają m.in.: kwas chlorogenowy, który jest naturalnym polifenolem.
 

Działanie

Według japońskich naukowców połączenie kwasu chlorogenowego z kofeiną wyraźnie obniża stopień przyswajania glukozy z pokarmu i zmniejsza możliwość magazynowania glukozy w organizmie pod postacią tłuszczu. Korzystnie wpływa na funkcjonowanie nerek i podkręca tępo przemiany materii. Korzystnie wpływa także na pracę umysłu, pamięć i koncentrację.
 

Dawkowanie

1-2 kapsułek dziennie podczas posiłku. Nie stosować u kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.  Nie stosować jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 

Zielona Kawa EkaMedica 90 kapsułek - Krótka data ważności 01-02-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Zielona Kawa EkaMedica 90 kapsułek - Krótka data ważności 01-02-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone