Zatogrip Baby syrop 120 ml

cena
15,41 zł
Ilość:
Producent PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O.
Pojemność 120 ml
Postać leku Syrop

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Syrop glukozowo-fruktozowy, woda, ekstrakt z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra), ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia punicifolia), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat malinowy, ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), cynk (mleczan cynku), sproszkowane owoce malin, witamina D (cholekalcyferol).

Wskazania

Syrop o smaku malinowym dla dzieci od 1 roku życia, do postępowania dietetycznego w stanach przeziębiania i grypy, nieżytu nosa i zatok, infekcji ucha środkowego.
Ekstrakty roślinne syropu wspierają układ oddechowy, poprzez łagodzenie objawów kaszlu i bólu gardła , jak również przynoszą ulgę w przypadku podrażnienia jamy ustnej i krtani.
Składniki wspomagają również organizm w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Dawkowanie

1 łyżeczka (5 ml) 2 razy na dobę, w godzinach porannych i wczesno popołudniowych. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do spożycia.
Wstrząsnąć przed spożyciem. Do produktu dołączona jest miarka, pozwalająca na precyzyjne odmierzenie i podawanie syropu: przed podaniem rozcieńczyć w 5 ml płynu (woda. herbata, sok).

Zatogrip Baby syrop 120 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone